Szukaj

Sandra Kubicka zdradziła, że ma COVID-19. Wyniki testu mocno ją zaskoczyły

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Sandra Kubicka ma koronawirusa. Zrobiła testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. Jak czuje się modelka?

Sandra Kubicka przez długi czas mieszkała w Stanach Zjednoczonych. Jakiś czas temu podjęła jednak decyzję, że wraca na stałe do Polski. Kupiła dom położony z daleka od Warszawy, który jest taki, jak sobie wymarzyła. Teraz jej posiadłość jej bazą wypadową i to stamtąd, naładowana pozytywną energią, rusza, żeby realizować kolejne projekty.

Niestety okazało się, że modelka zakaziła się koronawirusem.

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Sandra Kubicka wyznała, że wahała się, czy mówić publicznie, że ma koronawirusa. Postanowiła jednak, że woli, żeby ta informacja wyszła od niej. Nie ukrywa także, że jest zaskoczona, że ma koronawirusa, bo nie ma żadnych objawów choroby. Modelka sporo podróżuje, więc robiła kilka testów, ale wszystkie były negatywne. Niestety otrzymała telefon z przykrymi wieściami – zdiagnozowano u niej COVID-19.

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID – mówiła.

Nie ma żadnych objawów. Musi jednak odbyć kwarantanę i zostać w domu. Planuje wkrótce wyjazd do Stanów Zjednoczonych i do tego czasu musi być zdrowa, więc tym bardziej musi zadbać o zdrowie. Dodała też, że zdecydowanie zrobi kolejny test.

Przechodzę go bezobjawowo, nie mam gorączki, czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak… Zaraz zrobię kolejny test. Nie wiem, może mam tak bardzo silny organizm, że podróżuję po całym świecie do różnych dziwnych miejsc, do dżungli, jestem szczepiona na milion wirusów i bakterii, ale zostaję w domu… Poodwoływałam wszystkie prace, sesje, wyjazdy… Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę polecieć do Stanów niedługo, wręcz muszę, więc muszę wyzdrowieć – powiedziała.

Jak widać, optymizm nie opuszcza Kubickiej, a i forma również niezła. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.


Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Sandra Kubicka

Tak Sandra Kubicka aktualnie wygląda

Tak Sandra Kubicka aktualnie wygląda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×