Tabloid przejrzał na wylot związek Sandry Kubickiej i Barona. To nie są dobre wieści

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron

Alek Baron i Sandra Kubicka w związku. Czy ich relacja przetrwa próbę czasu? Jedna z osób nie ma w tej kwestii nawet cienia wątpliwości.

Sandra Kubicka i Baron kilkanaście dni temu potwierdzili swój związek. Para w tym samym czasie opublikowała na swoich profilach na Instagramie posty, w których wyznali, że mają się ku sobie. 26-latka otworzyła się na temat nowej miłości i wyznała kilka szczegółów ich wspólnego życia. W rozmowie z naszą reporterką ujawniła, że niemal co wieczór chodzą na randki. Starają się urozmaicać je i za każdym razem spędzać ten czas zupełnie inaczej:

Wieczorami mamy randki i staramy się za każdym razem robić coś innego, a to pójść do muzeum, albo wyjechać na Mazury. Byliśmy w lesie tydzień temu. Staramy się to urozmaicić, a nie tylko restauracje i kluby, bo ile można. Wolę już coś ugotować w domu.

Modelka przyznała, że marzy jej się ślub, ale nie zdecydowałaby się na niego już teraz:

Nie chce ślubu teraz. Byłam dwa razy zaręczona. Chcemy być związkiem normalnym.

Sandra Kubicka o macierzyństwie

Sandra nie ukrywa, że marzy o trojgu dzieci. W wywiadzie powiedziała, że Baron także chciałby zostać tatą. Rozmawiali już nawet na temat imion:

Myślimy, że jakbyśmy syna mieli to Leo też fajnie. Leo, jakieś takie krótkie, dla dziewczynki Stella.

Blond piękność chyba nie do końca jest pewna tego, czy to Baron będzie ojcem jej dzieci. Przyznała, że nie wyklucza w tym temacie wykorzystania dobrodziejstw medycyny:

Jeśli nie znajdę mężczyzny, z którym będę chciała spędzić życie, to zrobię in vitro sama. Rozmawiałam z rodziną na ten temat i wspierają mnie.

Baron i Sandra Kubicka bez szans na wspólną przyszłość

Twoje imperium poprosiło wróżkę Annę Kempisty, o to by postawiła tarota i spróbowała przewidzieć, jaka przyszłość czeka nową parę show-biznesu:

W tym związku liczy się tylko przyjemność i flirt, a wspólne plany są pisane palcem na wodzie – ocenia surowo.

Anna wróży szybki koniec relacji Barona z Sandrą:

Zainteresowanie straci pani Sandra. To może być dla pana Aleksandra bolesną lekcją, bo należy do mężczyzn, którzy nie lubią tracić kontroli. Przy okazji dostanie też lekcję zazdrości, co chyba mu się jeszcze nie przydarzyło. Baron będzie próbował odzyskać Kubicką, ale bez powodzenia.

Tarocistka skwitowała na koniec:

Karty potrafią wskazać, gdzie jest miłość. Tu jej nie widzę, to związek bez przyszłości.

Przypomnijmy, że Baron przez wiele lat nie potrafił zagrzać miejsca u boku jednej kobiety. Był w związku m.in. z: Julią Wieniawą, Blanką Lipińską oraz Aleksandrą Szwed. Kubickiej również nie udało się jak dotąd znaleźć szczęścia. Dwukrotnie zerwała zaręczyny. Myślicie, że przepowiednia się spełni?


Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

3Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Sandra Kubicka i Baron są parą

Komentarze

 • JerryRal pisze:

  hydraruzxpnew4af.onion

  ссылка на гидру

 • Gość pisze:

  Doopa rządzi .

 • Gość pisze:

  Już planuje imiona dla wspólnych dzieci i chwali się nimi w mediach? To ile ona ma lat, 13?

 • Dagmara pisze:

  Najlepszą partią dla Barona była Czarina Russel. Taka kobieta, taka osobowość, taki talent! Nie do wiary, że to spieprzył. Potem dałabym Blankę, zwłaszcza intelektualnie, a to jest podstawa związku – niestety gdy zrobili sobie przerwę pojawiła się „przypadkiem” Sandrunia (podobno Baron nadal wierzy, że przypadkiem…).

 • Gość kobra pisze:

  To oczywiste ze nie będą razem .NIECH SANDRA ZAPOMNI. BARON ANI MYSLI O POWAZNYM. ZWIOZKU Z TEGO TYPU DZIEWCZYNAMI. TO TYLKO FLIRT KTORY SKONCZY SIE SZYBCIEJ JAK SIE ZACZĄŁ. JEŚLI BARON KIEDYS ZDECYDUJE SIĘ PODJĄĆ DECYZJĘ O ZWIAZKU TRWAŁYM BEDZIE TO.ZAPEWNE NIE ZADNA CELEBRYTKA KTORA JAK.JEDNA CUDA WYPISUJĄ I ROBIĄ ZDJĘCIA BYLE SIE POCHWALIĆ KOGO SERCE ZDOBYLY. SĄ ŻAŁOSNE I ŚMIESZNE.BARON JAK JUŻ TO POMOCHA DZIEWCZYNE NORMALNĄ SKROMNĄ I NATURALNEJ URODY BEZ PKMOCY BOTOKSU BO TE DO TEJ PIRY TO WSZYSTKIE JAK SZTUCZNE LALMI Z SEKS SHOPU. ALE RACZEJ N
  BARON WG MNIE I JEGO BUJNEGO
  ŻYCIA EROTYCZNEGO NIE WSKAZUJE NA TO BY MYŚLAŁ ZAŁOŻYĆ RODZINĘ.ZYCZE MU BY ZNALAZŁ WRESZCIE TĘ KTORA ZAWLADNIE JEGO SERCEM BO FAJNY FACET I BY BYŁA TO DZIEWCZYNA NIE ZWIĄZANA Z TELEWIZJĄ BO TAM TRUDNO O NORMALNĄ DZIEWCZYNE Z WYJATKAMI.OCZYWIISCIE ALE PRZEWAŻNIE KAZDA OD GÓRY DO DOŁU NIE JEST SWOJEJ PRAWDZIWEJ URODY TO.MONSTRUM MASKI KTORE ZUPEŁNIE ODMIENIŁYICH PRAWDZIWE TWARZE I CIAŁO. I TOMLODE DZIEWCZYNY. OHYDNE I PRZERAŻAJĄCE CO ROBI PIENIĄDZ BO ICH NAD.IAR ICH KRZYWDZI I SZPECI. MOZE LUSTER NIE MAJĄ .ZENADA

 • Gość pisze:

  My to wiemy i bez wróżenia z kart

 • Gość pisze:

  Przechodzone towary

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×