NewsyBlanka Lipińska potwierdza związek Kubickiej i Barona! Zagrała im na nosie i ujawniła to, co oboje ukrywali od dawna

Blanka Lipińska potwierdza związek Kubickiej i Barona! Zagrała im na nosie i ujawniła to, co oboje ukrywali od dawna

Blanka Lipińska potwierdziła związek Barona i Sandry Kubickiej
Blanka Lipińska potwierdziła związek Barona i Sandry Kubickiej
Magda Kwiatkowska

03.10.2021 19:39, aktual.: 04.10.2021 10:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blanka Lipińska w 2014 roku rozpoczęła prace nad swoją debiutancką powieścią, która ukazała się w sprzedaży dopiero cztery lata później. 365 dni niezwłocznie podbiło serca polskich czytelników, którzy z niecierpliwością czekali na ekranizację przygód przystojnego Massimo i Laury Biel. W krótkim czasie ruszyły prace nad ekranizacją erotyku, który najpierw ukazał się w kinach, a następnie pojawił się na platformie Netflix.

Lipińska ma za sobą głośny romans z Baronem, który niewątpliwie gustuje w celebrytkach. Ma za sobą kilka medialnych związków. Choć wydawało się, że tworzą zgraną parę, po kilku miesiącach ogłosili rozstanie. Mimo to utrzymują ze sobą kontakt i oboje dobrze sobie życzą.

Blanka Lipińska potwierdza związek Barona i Sandry Kubickiej

Kilka dni temu w mediach pojawiły się pierwsze doniesienia sugerujące, że były muzyk jest szczęśliwie zakochany. Wybranką jego serca okazała się być Sandra Kubicka. Modelka już jakiś czas temu potwierdziła w rozmowie z Jastrząb Post, że jest w związku, jednak nie ujawniła, kim jest jej nowy partner.

Oczywiście, że jest zajęte. Jestem zakochana na maksa i nigdy nie miałam tak spokojnej miłości jak teraz. Tego się nie będzie już długo dało ukryć, bo już i tak wszyscy gadają o tym i wiedzą, tylko nie medialnie. Pewnie gdzieś nas wyhaczycie.

Zakochani, póki co nie zdecydowali się potwierdzić plotek. Zrobiła to za nich Lipińska. Zapytana przez dziennikarkę Pomponika o to, czy wie o nowym związku byłego partnera, odpowiedziała bez chwili zawahania:

No pewnie, że wiedziałam.

Blanka nie chce mieszać się w ich relację. Nie ujawniła pikantnych szczegółów, ponieważ uważa, że nic jej do tego.

Ale, co mnie to obchodzi. Tam jest Baron i Sandra. Czy gdzieś tam jest Blanka Lipińska? Nope.

W dalszej części rozmowy zdradziła, że nie miała okazji poznać osobiście Sandry i nigdy wcześniej nie rozmawiała na jej temat z Alkiem. Nie ukrywa, że nie chce odpowiadać na pytania dotyczące jurora The Voice of Poland, ponieważ nic ich już ze sobą nie łączy.

Jak myślicie, czy po wyznaniu Blanki para w końcu zdecyduje się potwierdzić plotki?

Blanka Lipińska w czerwonym body
Blanka Lipińska w czerwonym body
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Baron wrócił na Instagram
Baron wrócił na Instagram
Baron wrócił na Instagram
Baron wrócił na Instagram
Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini
Sandra Kubicka - gwiazdy w bikini
Sandra Kubicka
Sandra Kubicka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także