NewsyTo czeka Polskę w meczu z Anglią. Jasnowidz już wie, co wydarzy się na murawie: "Zaczniemy z impetem, ale…"

To czeka Polskę w meczu z Anglią. Jasnowidz już wie, co wydarzy się na murawie: "Zaczniemy z impetem, ale…"

Krzysztof Jackowski
Zuza Maciejewska
31.03.2021 16:00, aktualizacja: 01.04.2021 00:05

Robert Lewandowski jest znanym na całym świecie piłkarzem. Na boisku osiąga imponujące wyniki i jest niemal nie do zatrzymania. Na co dzień gra w barwach Bayernu Monachium i już zapisał się w historii klubu. Jest pierwszym graczem w lidze niemieckiej, który zdobył 35 bramek w 26 pierwszych meczach.

Lewandowski jest też kapitanem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niedawno przyleciał do naszego kraju, by wraz z drużyną rozegrać trzy mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata 2022. Chociaż w dwóch spotkaniach zdobył trzy gole, nie wystąpi w meczu z Anglią, który odbędzie się w środowy wieczór. Z dalszej gry wyeliminowała go kontuzja. Gdyby Robert pojawił się na murawie, jego przypadłość mogłaby się pogłębić, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie.

Krzysztof Jackowski komentuje mecz Polska-Anglia

Brak kapitana nie jest jedynym problemem, z jakim muszą zmierzyć się sportowcy. W kadrze wykryto kolejne przypadki zarażenia koronawirusem. Wiadomo, że Kamil Piątkowski nie wystąpi w spotkaniu. Na murawie nie miał się pojawić Grzegorz Krychowiak. Gdy wykonano u niego kolejny test, ten na szczęście okazał się negatywny.

Jak polscy piłkarze poradzą sobie w środowym meczu? Na ten temat wypowiedział się Krzysztof Jackowski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich jasnowidzów. To on angażuje się w poszukiwania osób zaginionych, a także ma wizje dotyczące przyszłości. Kilka z nich się spełniło. Przewidział m.in. kryzys imigracyjny oraz trzęsienie ziemi w Japonii.

Jasnowidz w rozmowie z Super Expressem przekonywał, że spotkanie rozpocznie się z impetem, ten bardzo szybko zgaśnie:

Zaczniemy z impetem, ale krótki to będzie impet. No i potem tak tylko będziemy sobie oglądali ten mecz.

Krzysztof Jackowski przeczuwa, że potem być może kilka zrywów i to wszystko:

Potem emocje opadną. Może będzie kilka zrywów i to wszystko.

Wizjoner nie chciał wytypować wyniku meczu. Uważa jednak, że pierwsza bramka, która wpadnie, wyniknie z zamieszania w polu karnym. Być może zostanie wbita główką:

Nie typuję wyniku meczu, ale jest jedna rzecz: jedna bramka, kto wie, czy nie pierwsza wpadnie z wielkiego takiego zakotłowania, zamieszania w polu karnym. To mi się mocno skojarzyło. Ta bramka będzie wbita główką.

O tym, czy te przewidywania się spełnią, będzie można się przekonać już dziś wieczorem. Transmisja meczu Polska-Anglia rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie można go oglądać  w TVP 1, TVP Sport oraz online na TVPSPORT.PL.

AKTUALIZACJA: wynik meczu. Kto strzelił gole?

Mecz rozpoczął się od rzutu karnego dla Anglików, który wykorzystał w 19 minucie Kane. Do wyrównania w 58 minucie doprowadził Moder. Niestety w 85 minucie spotkania po raz drugi do naszej bramki trafili rywale.