Oszpecony przez zabiegi medycyny estetycznej Paweł Tyburski z „Love Island” pokazał nową twarz. Tak teraz wygląda

Paweł Tyburski

Paweł Tyburski

Paweł Tyburski to uczestnik pierwszej edycji Love Island, który wzbudzał spore zainteresowanie fanów. Niedawno poddał się nieudanemu zabiegowi medycyny estetycznej. Udało mu się uratować twarz? Jak wygląda obecnie? Zdjęcia. 

Paweł Tyburski to jeden z uczestników programu Love Island. Popularność zyskał on dzięki udziałowi w pierwszej edycji show. Wystąpił tam razem ze swoim bratem bliźniakiem, Piotrem. Zanim jednak panowie zdecydowali się na udział w randkowym show, poddali się kilku zabiegom medycyny estetycznej. Dopiero gdy mieli pewność, że ich wygląd jest już na tyle zadowalający, by podbić show-biznes, ruszyli na podbój świata mediów. Niestety pomimo tego, że bardzo się starali, to nie udało im się zrobić oszałamiającej kariery. Nadal są oni obecni w social mediach i mają wierną grupę fanów, którzy polubili ich wyczyny na ekranie, a teraz skrupulatnie śledzą to, co dzieje się w życiu celebrytów.

Kilka miesięcy temu Paweł postanowił po raz kolejny upiększyć swój wizerunek i poddał kolejnym zabiegom. Tym razem wszystko nie poszło zgodnie z planem i był załamany efektami pracy kosmetyczki.

Paweł Tyburski pokazał zupełnie nową twarz

Paweł po tym jak zakończył swój udział w programie, bardzo aktywnie prowadził swój kanał w social mediach, na którym obserwowała go spora grupa internautów. Nagle jednak postanowił zniknąć z Instagrama, co zaniepokoiło fanów. Po kilku tygodniach wrócił do publikowania i postanowił podzielić się historią bardzo nieudanych zabiegów.

Zaczęło się piekło. Będąc u pani Ani w domu, w którym ma swój gabinet, zaczęliśmy rozmawiać, co należy zrobić, żeby buzia wyglądała, jak należy. (…) Zaproponowała, że może nam to zrobić za reklamę. (…) To, co nam wykonała na twarzy (Piotrkowi również), przechodzi ludzkie pojęcie. (…) Wstrzyknęła nam prawdopodobnie kortyzol w okolice bruzd. Kortyzolem, który usuwa chrząstki i zwęża nosy – opowiada celebryta.

Opublikował też serię zdjęć, na których ciężko go było poznać. Fotografie było dla niego wręcz drastyczne, dlatego unikał pokazywania się fanom. Po tym wszystkim nie poddał się jednak i postanowił znaleźć kogoś, kto naprawi błędy w jego wyglądzie. Zdaje się, że obecnie jest bardzo zadowolony ze zmian. W social mediach opublikował zdjęcie, na którym ponownie widać zarys jego szczęki i kości policzkowych. Widać, że dzięki kolejnym zabiegom udało mu się osiągnąć efekt, na jaki czekał dosyć długo i teraz z dumą publikuje kolejne selfie.

Zdjęcia przed i po metamorfozie zobaczycie w naszej galerii.


Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski z Love Island pokazał oszpeconą twarz

Paweł Tyburski z Love Island pokazał oszpeconą twarz

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×