Paweł z „Love Island” nie oszczędza drastycznych widoków. Właśnie pokazał, jak bardzo zmasakrowano mu policzki. Coś strasznego

Paweł Tyburski

Paweł Tyburski

Paweł Tyburski z Love Island poddał się kilku zabiegom kosmetycznym. Niestety ingerencja pani kosmetolog pozostawiła opłakane skutki. Pokazał drastyczne zdjęcia swoich oszpeconych policzków. 

Paweł Tyburski stał się popularny dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu Love Island. Mężczyzna pojawił się tam razem ze swoim bratem bliźniakiem, Piotrem. Panowie, zanim zdecydowali się na udział w randkowym show, poddali się kilku zabiegom medycyny estetycznej. Gdy uznali, że ich wygląd jest zadowalający, udali się na podbój show-biznesu. Chociaż nie udało im się zrobić oszałamiającej kariery, to nadal są obecni w social mediach i mają wierną grupę fanów, którzy polubili ich wyczyny na ekranie, a teraz skrupulatnie śledzą to, co dzieje się w ich życiu.

Po opuszczeniu miłosnego show bliźniacy byli mocno obecni w mediach społecznościowych. Chętnie pokazywali kolejne zdjęcia i zdradzali, co u nich słychać. Kilka miesięcy temu jednak Paweł nagle ucichł i próżno było szukać na jego koncie nowych publikacji. Dopiero niedawno powrócił i pokazał, jak został oszpecony przez kolejne zabiegi.

Paweł Tyburski pokazał kolejne efekty nieudanych zabiegów

Paweł Tyburski i jego brat pomimo tego, że byli już zadowoleni ze swojego wyglądu, to zdecydowali się na kolejne zabiegi. Bracia zaufali pani kosmetolog i poddali się kilku zmianom. Niestety nie byli usatysfakcjonowani. Szczególnie Paweł ubolewa nad tym, co się stało i od kilku dni pokazuje w sieci, to co dzieje się z jego twarzą po nieudanych ingerencjach.

Celebryta był tak bardzo niezadowolony z tego jak obecnie wygląda, że nabawił się kompleksów i postanowił usunąć się w cień. Długo milczał, jednak teraz ze szczegółami opisuje, co się działo.

Zaczęło się piekło. Będąc u pani Ani w domu, w którym ma swój gabinet, zaczęliśmy rozmawiać, co należy zrobić, żeby buzia wyglądała, jak należy. (…) Zaproponowała, że może nam to zrobić za reklamę. (…) To, co nam wykonała na twarzy (Piotrkowi również), przechodzi ludzkie pojęcie. (…) Wstrzyknęła nam prawdopodobnie kortyzol w okolice bruzd. Kortyzolem, który usuwa chrząstki i zwęża nosy – opowiada celebryta.

Nie szczędzi też kolejnych zdjęć, na których pokazuje, jak wygląda jego zniekształcona twarz. Najbardziej rzucają się w oczy opadające policzki. Wcześniej Paweł miał uwydatnione kości policzkowe, które obecnie są niewidoczne. Niestety, ani trochę nie przypomina już dawnego siebie. Zdjęcia, zwisającej skóry twarzy, które właśnie pokazał, znajdziecie w naszej galerii.


Paweł Tyburski z Love Island pokazał oszpeconą twarz

Paweł Tyburski z Love Island pokazał oszpeconą twarz

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×