To straszne, jak Paweł z „Love Island” OSZPECIŁ się serią zabiegów. Przystojniak jest załamany: „Moja twarz już nie wróci do normalnego stanu”

Paweł z Love Island oszpecił twarz

Paweł z Love Island oszpecił twarz

Paweł Tyburski, czyli brat bliźniak znany z pierwszej edycji programu Love Island, na długo zniknął z social mediów. Wszystko przez serię nieudanych zabiegów kosmetycznych. Pokazał, jak teraz wygląda, by ostrzec fanów.

Paweł Tyburski zyskał sławę, pojawiając się w pierwszej edycji programu Love Island. W programie zadebiutował razem ze swoim bratem bliźniakiem Piotrem. Widzom dali się oni poznać, jako mocno zapatrzeni w siebie mężczyźni, którzy wygląd zewnętrzny przedkładają nad wszystko. Zanim weszli do miłosnego show, zdecydowali się na kilka zabiegów upiększających, a dopiero gdy byli zadowoleni se swojego wizerunku, ruszyli na podbój show-biznesu. Pierwszym przystankiem w drodze do sławy był udział w popularnym randkowym show.

Będąc w programie, nie zyskali ogromnej sympatii widzów. Jednak nie przeszkodziło im to w tym, by osiągnąć rozpoznawalność. Po opuszczeniu wyspy miłości jeszcze bardziej skupili się nie tylko na swoim wyglądzie, ale także internetowej działalności. W sieci zaczęli zamieszczać różne nagrania, a kilka miesięcy temu radzili fanom między innymi, w jaki sposób można obejść godziny dla seniorów, które wprowadzono podczas pandemii.

Paweł Tyburski z Love Island oszpecił twarz

Miłosny program stacji Polsat stał się furtką do sławy dla wielu osób. Zwycięzcy pierwszej edycji, czyli Mikołaj i Sylwia, którzy jeszcze długo po zakończeniu zdjęć byli parą, nadal świetnie radzą sobie w show-biznesie. Tak samo sławni chcieli być także bracia Tyburscy. Doczekali się oni grupy sympatyków, która cały czas skrzętnie śledzi ich poczynania. Internautów mocno zaniepokoiła nieobecność Pawła na Instagramie. Wcześniej regularnie publikował zdjęcia, a od lutego na jego profilu nie pojawiły się żadne nowe treści.

Okazuje się, że nagłe zniknięcie z sieci było spowodowane nowym zabiegiem kosmetycznym, jakiemu poddali się bracia. Paweł niestety nie był zadowolony z jego efektów, dlatego nie chciał pokazywać się publicznie. O wszystkim, co go spotkało opowiedział na Instastories.

Zaczęło się piekło. Będąc u pani Ani w domu, w którym ma swój gabinet, zaczęliśmy rozmawiać, co należy zrobić, żeby buzia wyglądała, jak należy. (…) Zaproponowała, że może nam to zrobić za reklamę. (…) To, co nam wykonała na twarzy (Piotrkowi również), przechodzi ludzkie pojęcie. (…) Wstrzyknęła nam prawdopodobnie kortyzol w okolice bruzd. Kortyzolem, który usuwa chrząstki i zwęża nosy – opowiada celebryta.

Paweł zdecydował się jednak poddać także kolejnym zabiegom, które miały poprawić wygląd jego twarzy. Niestety i tym razem nie był usatysfakcjonowany nowym wizerunkiem. Nie ukrywa, że czuje się skrzywdzony.

Ale to był tylko jeden z zabiegów, który wykonała mi pani Ania. Zaproponowała mi, że usunie mi mięsień żuchwy (żwacza) (…), dodając mi później w to miejsce nieudolnie kwas hialuronowy (…). Po tym, jak twarz zaczęła mi się zapadać totalnie, ratowała się, ostrzykując moją twarz preparatem przeznaczonym dla osób starszych, po którym wyglądałem, jakbym wyjął twarz z ula. Wtedy już wiedziałem, że ta osoba zrobiła mi wielką krzywdę.

Celebryta próbował ratować się innymi inwazyjnymi zabiegami, a nawet przeszczepem tłuszczu. Teraz jest już świadomy, że jego twarz nie wróci do dawnego wyglądu.

Moja twarz już niestety nie wróciła do normalnego stanu. Od stycznia miałem wykonywane zabiegi regenerujące skórę, różne koktajle odżywcze oraz przeszczep tłuszczu, który niestety też nie przyniósł w moim przypadku skutku.

Paweł głośno zastanawia się także, co na celu miała pani kosmetolog, oszpecając jego twarz. Odniósł się także do plotek, które miała rozpuścić na jego temat.

Do dziś zadaję sobie pytanie, dlaczego mi to zrobiła? Czy zrobiła to celowo, czy z braku kompetencji? Zadawałem również jej to pytanie, na które otrzymywałem odpowiedź: Skąd mogłam wiedzieć, że efekt końcowy mi się nie spodoba. Pani Anna też puściła w różne środowiska wyssane z palca informacje, które są nieprawdą i mocno oczerniają mnie, jak na przykład to, że zabiłem jej zwierzęta i wrzuciłem do basenu. To jest cios poniżej pasa.

Uczestnik Love Island zdradził, że jest w strasznym stanie, niemal na skraju depresji. Usilnie szuka innej kliniki, która mogłaby uratować jego wygląd i znowu poprawić samoocenę.


Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Paweł Tyburski oszpecony zabiegami

Komentarze

 • Gość pisze:

  Próżnosc nie ma granic.

 • Gość pisze:

  Robić sobie tak inwazyjne zabiegi u kogoś w domu?

 • Gość pisze:

  Robić sobie tak inwazyjne zabiegi u kogoś w domu? Masz szczęście, że tylko tak się zakończyło.

 • Gość pisze:

  Fryzurę też mu zmieniła?To celowe,żeby twarz wyglądała gorzej.To straszne żyć w świecie gdzie człowiek nie szanuje sam siebie.Mysli tylko o zmianie wyglądu .Sztuczność i zakłamanie.Moze czas pomyśleć o pięknym wnętrzu,bo to zostanie z nami do śmierci.Sztuczne rzęsy ,paznokcie,cycki,włosy,nos ,tyłek ludzie za czym wy gonicie uroda przeminie inteligencja zostanie.Sztuka jest starzec się godnie.

 • Gość pisze:

  Chłopie podnieś ten włos, unieś głowę i do przodu, jakos większej różnicy nie ma 😊

 • Marta pisze:

  Nie uwierzę w to, że kosmetolog podjął się usuwania mięśni, czy ostrzykiwania twarzy takim preparatem. Uważam że ten facet zrobił sobie krzywdę albo za granicą, albo u jakiejś niedoświadczonej znajomej ale nie u profesjonalnej kosmetolożki. Od tak inwazyjnych zabiegów są lekarze medycyny estetycznej. Poza tym kto usuwa mięśnie twarzy!? I w jakim celu?

 • Małgośka pisze:

  I jedno się tylko nasuwa pytanie…..po cholerę facet pcha się do ” plastycznych poprawek” w tym wieku? To co on bedzie sobie poprawiał za 20 lat. .. Jeśli do tego czasu w ogóle bedzie jeszcze miał twarz..Pani kosmetolog jest ok, robiła to co chciał .A że chciał taaaaak dużo to efekty są . Zamiast hejtować kobietę , trzeba hejtować samego siebie. A to takie trudne….

 • Gość pisze:

  Zero rozumu u chłopa.
  A taki był piękny, oj.

 • Gość pisze:

  A czy ta pani jest lekarzem i ma uprawnienia? Nie rozumiem jak można isc dO kogoś, bo równie dobrze każdy moze zrobic kurs i wykonywać takie zabiegi, powierzyć swoją twarz i zdrowie psychiczne, ktore prowadzi do głębokiej depresji!

 • Ajka pisze:

  Jak się w głowie przewraca od nadmiaru wszystkiego, to teraz trzeba się poczuć jak normalny, przeciętnej urody człowiek.

 • MaruaGość pisze:

  To ten pan, ktory zgwalcil z bratem dziewczyne?

 • Doczytajcie pisze:

  Ale tak ogólnie wiecie, że gość kłamie, nasyła na kobietę stalkerów, wtargnął do jej domu, robił zabiegi na lewo u innych bo ona się nie zgodziła i t d?

 • Gość pisze:

  Dużej różnicy przed zabiegami jak i po nie ma. Twarz już była nie naturalna po poprzednich zabiegach Bo ogólnie wygląd jak burak.

 • Gość pisze:

  Nie rusza się tego co Bóg stworzył bo to są takie skutki jakie masz na twarzy.Bóg nie lubi jak się niszczy jego dzieło i wcale nie żal że tak się stało jedna zasada pierw pomyśl a dopiero czyń.

 • Kropka pisze:

  Kosmetolog…..nauczka, aby nie korzystać z usług pseudo lekarzy. A ta kobieta powinna ponieść konsekwencje swoich działań.

 • Gość pisze:

  Jak ktoś jest pseudo facetem ,to podejmuje tak idiotyczne decyzję. Ludzie robicie sobie krzywdę ,wszyscy w tych więziennych tatuażach ,jakby to obowiązek był ,te brwi do tego wargi potrójne itd. … Masakra totalna ….