Piękni bliźniacy z „Love Island” łamią prawo na oczach internautów i jeszcze się tym chwalą. „Żenada roku”

Piotr i Paweł Tyburscy z Love Island

Piotr i Paweł Tyburscy z Love Island

Bracia Tyburscy z Love Island nagrali film, w którym pokazują jak zrobić zakupy w godzinach dla seniora, nie mając ukończonych 60 lat. Nagranie spotkało się z wieloma krytycznymi komentarzami.

Bliźniacy Piotr i Paweł Tyburscy zyskali popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji Love Island. Dali się poznać jako zapatrzeni w siebie mężczyźni, którzy w przeszłości zdecydowali się na kilka zabiegów upiększających. Gdy poprawili sobie to i owo, ruszyli na podbój show-biznesu.

Tyburscy skupili się na działalności w internecie. Ich nagrania cieszą się umiarkowaną popularnością, ale jest szansa, że po najnowszej publikacji może się to zmienić. Piotr i Paweł zamieścili na YouTubie instruktaż, w którym podpowiadają fanom… jak przechytrzyć sprzedawców w sklepach w godzinach dla seniorów.

W październiku weszły w życie nowe zasady dotyczące handlu. W godzinach od 10 do 12 zakupy w sklepach spożywczych mogą robić tylko osoby, które ukończyły 60 lat. Takie postanowienie rządu nie spodobało się bliźniakom z Love Island, którzy znaleźli sposób na obejście restrykcji.

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów. Publicznie łamią prawo

Znani bracia z reality-show Polsatu pochwalili się sposobem na „obejście” prawa. Tyburscy uznali, że najlepszym rozwiązaniem będzie przebranie się za seniorów. Z domalowaną siwizną, zmarszczkami i ubrani w stylu 60+ wybrali się do spożywczaka. W trakcie przeglądania produktów na półkach zaczepiali innych seniorów, którzy w spokoju kompletowali niezbędne zakupy. Klienci nie zorientowali się, że mają do czynienia z influencerami. O wiele bardziej spostrzegawcze były kasjerki, które fachowym okiem szybko zdemaskowały przebierańców.

Nie mają panowie 60 lat – skomentowała jedna z nich, a kolejna wyprosiła ich ze sklepu: – Do widzenia, nie wolno nagrywać na terenie sklepu.

Niestety nie wszyscy sprzedawcy wychwycili, że Piotr i Paweł Tyburscy są oszustami. Dumni bliźniacy opuścili kilka punktów z zakupami. Pochwalili się nawet, co trafiło do ich koszyków – bułki, kabanosy, serki w pudełku i ciepłe przekąski.

Kupione w godzinach seniora lepiej smakują, prawie jak kradzione! – zażartowali bohaterowie odcinka.

Bracia z Love Island z nieskrywaną dumą uznali całą akcję za udaną:

Udało nam się oszukać kilku kasjerów, kilku nie udało. Pokazaliśmy, jak to się robi, uczcie się – zaapelowali do swoich młodych fanów.

Reakcja internautów była mieszana. Pod adresem Tyburskich posypało się sporo gorzkich komentarzy. Niektórzy stwierdzili, że są świadkami „żenady roku”, inni uznali ich zachowanie za „patologiczne”, a nawet, że „zgłoszą całe zajście na policję”.

By nie promować postaw sprzecznych z prawem, nie załączamy linki do nagrania.

Dobry pomysł na budowanie popularności?


Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Piotr i Paweł Tyburscy robią zakupy w godzinach dla seniorów

Komentarze

 • Gość babeczka pisze:

  Bracia maja poczucie humoru, choć nie zawsze stosowne do sytuacji. cóż ,może z biegiem lat naucza się tej filozofii. uważam ,że maja duży potencjał by się uszlachetnić.

 • Gość specjalny pisze:

  Skończeni … Boże żeby nie moc się wstrzymac z zakupami … To zaledwie dwie godziny… Brak szacunku dla starszych! Nie ma się co dziwić… Inteligencja nie grzeszą… Wypindrzone buractwo…

 • kaktusfan pisze:

  I nie miej tu awersji do klonów… myślę, że nawet dendrolodzy mają! 😛

 • Maryna pisze:

  Brawo za poczucie humoru. Pozostał nam tylko śmiech. Mam 62 lata.

 • Gość pisze:

  Śmieszna przepisy Śmieszna pandemia Śmieszny kraj ZENADA

 • JEBAC polske pisze:

  A to karzdy senior ktory jest po godzinach dla seniorow tez powienien dostac mandat ?? Dlaczego mochery maja swoje godziny i moha chodzic w godzinach normalnych !!!

  • Gość pisze:

   Seniorzy mogą robić zakupy całą dobę , a w wyznaczonych godzinach tylko o nie . Serio , tak trudno to zrozumieć ?

 • Gość pisze:

  Starsi też łamią prawo łażąc cały dzień w nie ich godzinach i co, to też patologia też pasowało by zawiadamiać co chwilę policję bo senior łamie prawo

 • Gość pisze:

  puste głowy, a w programie raczej chamscy byli. Mocno nie przypadli mi go gustu. Napakowane pustaki i tyle

  • Gość pisze:

   Sanepid powinien ukarać ich grzywną 30 tys..Sami pokazali dowody na łamanie rozporządzenia o koronawirusie!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×