Żona Kuby Rzeźniczaka zrzuciła ubrania i pokazała prawdziwy talent. Od tej strony jej nie znaliśmy! Nic dziwnego, że tak między nimi zaiskrzyło

Paulina Nowicka, Jakub Rzeźniczak

Paulina Nowicka, Jakub Rzeźniczak

Paulina Nowicka, świeżo upieczona żona Jakuba Rzeźniczaka, w samym bikini zaprezentowała swój talent. Od tej strony jej nie znaliśmy!

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka spotykają się co najmniej od sierpnia 2021 roku. W grudniu ubiegłego roku piłkarz Wisły Płock oświadczył się swojej lubej, podczas wycieczki helikopterem nad Nowym Jorkiem. Pod koniec listopada para poszła krok dalej. Na Florydzie odbył się ich ślub. Panna młoda miała na sobie długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami.

Ceremonia wywołała spore kontrowersje, albowiem Kuba dopiero co przeżył wielką tragedię. Jego syn, Oliwier, zmarł wskutek choroby nowotworowej. W związku z tym w sieci pojawiło się sporo krytycznych opinii.

Tak po ludzku, moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji jeśli chodzi o etykę i moralność. Nie odbieram tego dobrze, nie chciałabym żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował – Małgorzata Ohme oceniła w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Paulina Nowicka pokazała niezwykły talent

Nowożeńcy nie zamierzają się przejmować tego typu wypowiedziami. Raz po raz publikują w social mediach kolejne materiały, na których dokazują i cieszą się życiem. W sobotę Paulina pochwaliła się niezwykłym talentem. Zrzuciła ubrania, zostając w samym bikini, po czym… stanęła na rękach. Cóż, nie znaliśmy jej od tej strony! Jest naprawdę wysportowana – nic więc dziwnego, że tak bardzo przypadła do gustu piłkarzowi:

W sekcji komentarzy pojawiły się głosy, których autorzy wyrazili solidarność z Rzeźniczakami. Oto one:

  • Śmierć dziecka jest niewyobrażalną tragedia zarówno dla matki jak i dla ojca Oliwiera, każdy przezywa żałobę na swój sposób, ale to w jaki sposób niektórzy komentują Bogu ducha winną dziewczynę, która jak każdy ma prawo do własnego szczęścia jest dla mnie po prostu obrzydliwe i nieludzkie. Ludzie opamiętajcie się bo i tak żyjemy w czasach totalnej zarazy.

  • Bardzo ładne zdjęcie. Życzę dużo zdrowia, szczęścia i spokoju nie tylko Tobie ale również hejtera którzy nie mają własne życia przez co muszą szukać pożywki w internecie.

  • Świetna z Was para… Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego z okazji Ślubu.. Pozdrawiam serdecznie.

Zgadzacie się z takim przekazem?


Paulina Nowicka pokazała talent

Paulina Nowicka pokazała talent

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×