Jakub Rzeźniczak opublikował rubaszne wideo z żoną i pisze peany na jej cześć. Niezrażony krytyką, znowu wsadził kij w mrowisko

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka celebrują miesiąc miodowy. Piłkarz pokazał wideo, na którym łapie swoją żonę za biust i napisał do niej kilka słów.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka zaskoczyli wszystkich i 28 listopada wzięli ślub w Key Biscayne na Florydzie. Jako pierwsza pochwaliła się tym świeżo upieczona żona. Na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie, na którym widać pannę młodą w długiej białej sukni z gorsetem i bufiastymi rękawkami oraz pana młodego w szarym garniturze.

Na ceremonii pojawiło się tylko kilkoro przyjaciół, którzy w tym samym czasie przebywali w Miami. Wszyscy otrzymali ekskluzywne zaproszenia, które zobaczycie tutaj.

Małżeństwo Rzeźniczaków jest ważne tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. W Polsce Kuba i Paulina będą musieli postarać się o umiejscowienie aktu ślubu.

Ślub Jakuba skomentowała Magda Stępień. Była partnerka piłkarza i matka jego zmarłego syna, Oliwierka, wyznała tylko, że:

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują. Tak jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie.

Mowa o długiej rozmowie, którą przeprowadziła z nią nasza reporterka. Na Paulinę i Jakuba wylała się spora fala krytyki. Wypowiedziała się między innymi matka córki Rzeźniczaka, a także Gosia Ohme:

Tak po ludzku, moralnie, nie wyobrażam sobie, abym brała ślub, kiedy w lipcu zmarło moje dziecko. To nie jest coś, co trzeba zrobić. To jest coś, co może poczekać. Nie wywołuje to we mnie dobrych emocji jeśli chodzi o etykę i moralność. Nie odbieram tego dobrze. Nie chciałabym żeby mój syn kiedykolwiek się tak zachował.

Oni jednak niezrażeni cieszą się swoim szczęściem. Jakub postanowił podziękować Paulinie za wsparcie. Wideo, które przy okazji opublikował, to jak kij w mrowisko.

Jakub Rzeźniczak rubasznym wideo dziękuje żonie za wsparcie

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie mają zamiaru ukrywać swojego szczęścia. Chętnie dzielą się w sieci zdjęciami ze ślubu zorganizowanego na plaży. W Stanach Zjednoczonych postanowili spędzić także swój miesiąc miodowy i publikują relacje z pierwszych dni małżeństwa.

W sobotę Jakub zdecydował się podziękować żonie za to, że zawsze może liczyć na jej wsparcie.

Moja Żona najcudowniejsza kobieta na świecie  ponad 18 wspólnych miesięcy podczas których zawsze mogłem liczyć na Twoje wsparcie – napisał.

Wideo, które udostępnił przy tej okazji piłkarz, to jak włożenie kija w mrowisko. Rubaszny filmik, na którym Rzeźniczak łapie Nowicką za biust, z pewnością nie wszystkim przypadnie do gustu…


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka - miesiąc miodowy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×