TYLKO U NAS! Magda Stępień na gorąco komentuje ślub Kuby Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Gorzka wypowiedź pogrążonej w żałobie matki

Magda Stępień, Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka

Magda Stępień, Jakub Rzeźniczak, Paulina Nowicka

Magda Stępień na gorąco skomentowała ślub Jakuba Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. TYLKO w Jastrząb Post. Ma jasne stanowisko. 

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka stanęli na ślubnym kobiercu. Ich ceremonia odbyła się w miejscowości Key Biscayne na Florydzie. On miał na sobie szary garnitur i białą koszulę, ona – długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami. Kreacja odsłoniła jej ramiona, dekolt i zgrabne nogi. To panna młoda pochwaliła się ślubem w sieci.

Reakcje internautów były skrajne. Część z nich skrytykowała Kubę, przypominając, że niedawno przeżył przecież wielką tragedię. Kilka miesięcy temu stracił syna, Oliwiera, którego matką była jego ex-partnerka, Magda Stępień.

Magda Stępień komentuje ślub Jakuba Rzeźniczaka

Magda w rozmowie z Jastrząb Post w zdecydowany sposób skomentowała małżeństwo Kuby i Pauliny.

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie – powiedziała.

Tym samym nawiązała do długiego wywiadu, którego udzieliła naszej reporterce.

Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – gorzko mówiła w jego trakcie.

Dodała wtedy, że nie śledzi profilu swojego byłego chłopaka:

Nie śledzę tego, ale dostaję pewne informacje. Na tym się nie skupiam, bo tutaj nie ma o kim rozmawiać. Ten temat dla mnie jest zakończony.

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Magda Stępień nie chce mieć nic wspólnego z Rzeźniczakiem. Ostro o EX!

Posted by Jastrzab Post on Monday, November 14, 2022

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień stracili syna

W lipcu 2021 roku na świat przyszedł Oliwier, syn Kuby i Magdy. Niestety okazało się, że zmaga się z chorobą nowotworową. Chłopiec trafił do specjalistycznej kliniki w Izraelu. Nie udało się go uratować. Zmarł w lipcu następnego roku.

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – we wspólnym oświadczeniu poinformowali Rzeźniczak i Stępień.

Matka Oliwiera wycofała się z social mediów. Wróciła do nich dopiero, by poinformować o tym, jak przeżywa żałobę. Jak sama deklaruje, jej zadaniem jest teraz wspieranie osób, znajdujących się w podobnej sytuacji.

Poniżej przypominamy pierwszy wywiad z Magdą Stępień po rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem.


Magda Stępień

Magda Stępień

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  On jest najlepszym i takim typowo podręcznikowym przykładem jak ojcowie mają swoje dzieci w tyłku ( za przeproszeniem). Dziś dziecko jest, jutro nie ma…luz.Zero odpowiedzialności. Przykro żyć w takim świecie..

  • Gość pisze:

   🤦🤦🤦🤦🤦 ja pierdole ciebie to oboje rodzice mieli w dupie i niczego cię nie nauczyli. Miał uzdrowić dziecko siedzieć w domu tracić czas i życie na rozpaczanie? Nie to że umiera dziecko czy rodzic nie znaczy że trzeba zrezygnować z życia i budowania czegoś nowego co pozwala w jakiś sposób radzić sobie ze śmiercią. A to co ona gada jest nie ważne bo nie znamy prawdy nie wiemy jak było.

  • Gość pisze:

   Dokładnie

  • Iza pisze:

   Nie wszyscy ojcowie mają swoje dzieci w dupie. Tak się składa że mam dobrego ojca i mam z nim lepszy kontakt niż z moją mamą. Zatem nie generalizujmy. Zależy jakim się jest człowiekiem. Jak ktoś jest zapatrzony tylko w siebie to będzie i gównianym ojcem, i gównianym mężem, synem, bratem etc

  • Gość pisze:

   Tak tez mysle

  • Gość pisze:

   Prawda!!!!

  • Gość pisze:

   przekleństwa i wulgaryzmy bez cenzury w postach. patologia.

 • Gość pisze:

  Jakub wziął ślub ,a stępień ? no cóż od telewizji do telewizji.Zdjęcia na insta nie przedstawiają żałoby ani smutku,tylko próżność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość1.1 pisze:

   Co za bzdury.

  • Gość pisze:

   Super niech Pani Magda odetnie sie od medii i smierc syna na pewno pokazala jek na kogo w trudnych sytuacjach moze liczyc na siebie no i nawet czasem na obce osoby a zycie ma wiecej wartoeci i nie warto ke tracic wna media telefon i bylego meza kazdy zalobe spedza inaczej jek o kemu zycze szczescia

 • Gość Urszula pisze:

  Pani Madziu życzę Pani wszystkiego najlepszego dużo zdrówka w tym ciężkim dla Pani czasie. Jest Pani młoda jeszcze się do Pani szczęście uśmiechnie tego z całego serca Pani życzę. Pozdrawiam.

 • Gość gosc pisze:

  Gratulacje

 • Gość pisze:

  Wierzę, że jeszcze dla Ciebie Magda zaświeci słońce 🌞Trzeba mieć szacunek dla samej siebie A milczenie jest złotem .Trzymaj się ❤

 • Julia pisze:

  Madziu jesteś wspaniała kobieta! Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę,że jeszcze będziesz szczęśliwa. Państwo NIKT nie ma odrobiny empati i szkoda nawet o nich rozmawiać.

 • Julia pisze:

  Madziu jesteś wspaniała kobieta! Niesamowice trzymam kciuki za Ciebie! Główka do góry wierzę, że będziesz mimo wszytko jeszcze szcześliwa❤️

 • Gość Toja pisze:

  I bardzo dobrze, że o nich nie mówi. To państwo Zero, bez taktu, honoru i godności. Pobrali się prawie w 4 miesięcznicę od śmierci dziecka.

  • Gośćkajtek pisze:

   LOS bywa Przewrotny. Madziu głowa do gorý .Czas leczy rany. TRZYMAMY za Panią KCIUKI. Nie WSZYSTCY na świecie są SAMOLUBNI ICH TEZ DOPADNIE KARMA

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×