Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka nie zamierzali oszczędzać. Nawet zaproszenia musiały kipieć luksusem. Spójrzcie tylko na to, jak wyglądały!

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka postawili na luksusowe zaproszenia na ślub. W sieci pojawiły się zdjęcia. To jest dopiero prestiż.

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka sformalizowali związek w miejscowości Key Biscayne na Florydzie. Jako pierwsza pochwaliła się tym panna młoda. Do sieci wrzuciła urocze zdjęcie sprzed ołtarza. Miała na sobie długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami. Jej wybranek świetnie wyglądał w szarym garniturze i białej koszuli.

Nie wszyscy przyjęli ich ślub z entuzjazmem. Krytycy wskazywali, że przecież dopiero przeżył on żałobę związaną ze śmiercią syna, Oliwiera. Przyjaciel pary zwrócił się z apelem do internautów, prosząc ich o to, aby nie zazdrościli im miłości.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*** znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia!

Zapewnił, że Jakub bardzo przeżył śmierć syna i w trudnych chwilach zaszywał się u niego w domu.

W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta! On nie latał po mediach i nie pokazywał tego, co czuł w sercu. Ludzie hejtowali go, nie znając drugiej strony.

W sieci raz po raz pojawiają się kolejne materiały związane z wczorajszą ceremonią.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka postawili na luksusowe zaproszenia

Firma, która zajmuje się produkcją okolicznościowych zaproszeń, udostępniła zdjęcia produktu, który zamówili u niej państwo Rzeźniczakowie.

Motywem przewodnim było Miami, miejsce uroczystości. Papeteria powstała na ręcznie czerpanym papierze, zwieńczona złoceniami na brzegach – przedsiębiorstwo pochwaliło się za pośrednictwem Instagrama.

Jak widać, zatrudnieni w firmie artyści zadbali też o to, aby umieścić na zaproszeniach wizerunek pana i panny młodej.

Jak podoba się wam tak sowicie zdobione zaproszenie?


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

 • Daria pisze:

  Coooo? Przecież ten cały ślub na budżecie. Ludzie czy nie widzicie tej tandety. A Crandon Beach to takie śluby jak w Polsce na wsi w Remizie Strażackiej. Jakby miał na Fisher Island albo w Palm Beach gdzie Trump ma chatę. Mega ustawka

 • Gość pisze:

  Dno kompletne

 • Gość pisze:

  Karma wróci bo zawsze wraca…

 • Gość pisze:

  Ale bydło na operacje syna nie miał , a na ślub w Miami znalazły się pieniądze przestańcie o nim pisać

  • Gość pisze:

   Co Ty opowiadasz za głupoty? Nigdy nie były problemem pieniądze, tylko po prostu jakiekolwiek wspólne ustalenie o losach dziecka przez 2 rodziców. Jaki Rzezniczak jest, to jest, ma swoje za uszami ale akurat tutaj to został mega skrzywdzony publicznie przez swoją Ex. Miłości dla wszystkich

  • Gość1.1 pisze:

   Przeczytajcie wypowiedź matki jego córki, tam komentuje m.in. jego finanse.

 • Gabi pisze:

  Upublicznia wszystko wiec mam prawo skomentować. Żałobę nosi się w sercu … Jednak moc o prowokujące. Nie chciałabym aby mój ślub miał wzbudzać tyle złych emocji nawet wśród obcych ludzi. Podejrzewam, że wśród osób z bliższego otoczeni mogłoby się skrzywić. Może chodzi o jeszcze większe zasięgi na insta? Zdjęcie niepotrzebne.

 • Gość WIEDZMA pisze:

  Paulinka dobrze pilnowała żeby Kubuś nie wydał kasy na leczenie syna. Musiała mieć przecież ślub o jakim marzyła. Widać od początku przeznaczyła dziecko na straty i tatusia też przekonała. On tak przeżywał chorobę i śmierć małego, że sobie w tym czasie ślub planował. Ten brak szacunku dla żałoby po chłopczyku wróci do Was jak bumerang i przyniesie karmę z powrotem.

  • GośćAn pisze:

   Ile nienawiści i zawiści. Jak można wydawać sądy nie znając ludzi i nie będąc przy nich oraz w ich głowach i sercach. Nawet jeśli mieli chwilę zabawy, to po weselu wciąż jest pustka i żal. Co znaczy kilka godzin radości jeśli z takim bólem żyjesz do końca. Chciałabyś się zamienić?
   Nie oceniaj, a doceniaj ludzi.

 • Gość pisze:

  A na operacje musiała zbierać dziewczyna , a on kasę na tandetne zaproszenia wydał. Na leczenie dziecka nie miał. Wstyd i hańba . Co za koleś !!!!

  • Gość pisze:

   Gość się dziwnie zachowuje , niby próbuje czymś przyszpanować , zgrywa hojraka ,potem pisze że tak niby cierpiał że miał depresję , zbiórki syna nie udostępniał , teraz co jakiś czas udostępnia zbiórki innych dzieci …z nim coś jest nie halo

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×