Krzysztof Gojdź ma radę dla krytyków Kuby Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej. Nie obeszło się bez lawiny obelg. Jak lew broni ślubu przyjaciela

Krzysztof Gojdź, Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Krzysztof Gojdź, Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Krzysztof Gojdź nie wytrzymał. Stanął w obronie swojego przyjaciela, Jakuba Rzeźniczaka. Ma mocny komunikat do jego przeciwników. 

Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka zawarli związek małżeński. Ceremonia odbyła się w Key Biscayne na Florydzie. On miał na sobie szary garnitur i białą koszulę, ona – długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami. Kreacja odsłoniła jej ramiona, dekolt i zgrabne nogi. Jako pierwsza zdjęcia z uroczystości zamieściła panna młoda.

Część fanów nie miała litości dla piłkarza i jego wybranki, sugerując, że wzięli ślub zbyt szybko po tragedii, jaka spotkała Kubę. Przecież kilka miesięcy zmarł jego syn, Oliwier. Jeszcze niedawno tak mówił o tym, co przeżywa:

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu…

W obronie pary stanął jeden z uczestników wesela, doktor Krzysztof Gojdź, który nie wahał się naubliżać hejterom.

Krzysztof Gojdź kontra hejterzy Jakuba Rzeźniczaka

Lekarz w rozmowie z Pudelkiem wymierzył siarczysty policzek krytykom swojego przyjaciela. Po lawinie obelg zaapelował do nich, aby nie zazdrościli małżonkom pięknej miłości.

Do idiotów hejterów: dajcie już Kubie i Paulinie spokój. Nie zazdrośćcie pięknej miłości. Sami jesteście zgnuśniałymi trollami, marzącymi o takich wspaniałych chwilach i uniesieniach. Jedno, co unosicie, to swoje zapasione du*** znad klawiatury, nawalając żenujące komentarze. Parze młodej życzę powodzenia! – zwrócił się do nich.

Nie ograniczył się tylko do ataków i nakreślił to, jak bardzo Kuba przeżywał utratę dziecka.

W ciężkich chwilach zaszywał się u mnie w domu i wiem, jak bardzo cierpiał! Nie widziałem w życiu tak pogrążonego w rozpaczy faceta! On nie latał po mediach i nie pokazywał tego, co czuł w sercu. Ludzie hejtowali go, nie znając drugiej strony – dodał.

Po raz kolejny złożył życzenia dla nowożeńców.

Młodej parze życzę szczęścia i miłości! Wspaniali, zakochani w sobie młodzi ludzie. To jest ich życie, ich miłość! Niech się cieszą swoim szczęściem. Z Kubą znamy się wiele lat. Tak jak kibicowałem mu w związku z Edytą, tak teraz cieszę się jego miłością w związku z Pauliną. To wspaniała, ambitna i wspierająca Kubę dziewczyna. Wiem, jak ostatni czas był dla Kuby bardzo trudny – mówił.

Redaktorzy nie mogli zmarnować szansy i zapytali go o szczegóły amerykańskiej ceremonii i skromnego wesela, które odbyło się zaraz po niej. Jak się okazuje, ślub był zarezerwowany tylko dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół.

Ceremonia ślubna odbyła się w romantycznej scenerii na pięknej, porośniętej palmami plaży w Key Biscayne pod Miami. W gronie najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Z dala od mediów. Impreza po ślubie odbyła się na rooftop przy Ocean Drive z widokiem na szerokie plaże Miami Beach. Tę noc rozświetlały gwiazdy na niebie – podsumował doktor.

Zgadzacie się z przekazem, jaki zafundował oponentom Rzeźniczaka?


Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo

Krzysztof Gojdź otworzył klinikę u Paris Hilton. Wideo

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Krzysztof Gojdź - premiera filmu „Nie czas umierać”

Krzysztof Gojdź - premiera filmu „Nie czas umierać”

Komentarze

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Chłopie, daj spokój nie ośmieszaj się i Ty….

  • Ewka pisze:

   Na szczęście wszyscy jesteśmy tylko ludźmi…. Jesteśmy wszyscy zwykłymi smiertelnikami….

 • GośćABC pisze:

  No coz, „chlop ze wsi wyjdzie ale wies z chłopa nigdy” Tyle na temat patocelebry. Dno i żenada !!

 • Gość pisze:

  i tak się rozejdą

 • Gość pisze:

  To matka przeżywa śmierć dziecka . Ojciec truteń już obtańcowuje kolejną pszczółkę. Zresztą to jak zostawił ciężarną świadczy o nim . Ciekawe co sądzi świeżo poślubiona ? Edyta Zająć też myślała , że będzie tą jedyną

 • Gość pisze:

  Kibicował z Edytą, kibicuje z pauliną i będzie kibicował z następną. Patologia z pikowanym owłosieniem i neonowymi zębiskami. Fałszywe to wszystko i toksyczne. Trzymaj się Magda!

 • Gość pisze:

  Normalny człowiek, który 3 miesiące temu stracił dziecko, nie urządza wesela, tańczy, bawi się w najlepsze. On nie wie i nie rozumie, co to znaczy przeżyć żałobę. Ale czy można czegoś wymagać od pospolitego kopacza piłki?
  Coś mi się wydaje, że ta jego aktualna też niedługo pójdzie w odstawkę. Ale oczywiście najpierw zajdzie w ciążę i urodzi dziecko. Które to już z kolei będzie tego pana?

 • Gość wkurzona pisze:

  Krzysiu nie irytuj sie bo na nic twoje zabiegi na ryło,zresztą to ciebie chyba osy uzadlily bo spuchnięty jestes.Żyjcie sobie wszyscy długo i szczęśliwie,tylko skończcie z tym lansem bo zzygac się można

 • Zenia pisze:

  Wow. Szambo wybilo po raz drugi. Najpierw impreza dla polskich patocelebrytow tylkl bo Paris Hilton ani Kardashian tam nie było. A teraz ten język. Doktor a jednak patologia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×