Kim jest Paulina Nowicka? Czym się zajmuje? Jakie ma wykształcenie? Garść faktów o nowej żonie Jakuba Rzeźniczaka [DUŻO ZDJĘĆ]

Kim jest Paulina Nowicka?

Kim jest Paulina Nowicka?

Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pobrali się. Kim jest wybranka słynnego piłkarza? Przedstawiamy sylwetkę pięknej influencerki. 

Dziś internet będzie żył tylko jednym. Jakub Rzeźniczak Paulina Nowicka sformalizowali związek. Ceremonia odbyła się na plaży Key Biscayne na Florydzie. To panna młoda pierwsza pochwaliła się zamążpójściem. Na jej profilu na Instagramie znalazło się zdjęcie z uroczystości. Piękność miała na sobie długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami.

Część internautów nie okazała wsparcie nowożeńcom. W sekcji komentarzy nie zabrakło głosów malkontentów, sugerujących, że Kuba nie powinien brać ślubu na kilka miesięcy po tym, gdy w jego życiu zaszła straszna tragedia.

  • Bardzo słabe to bardzo…

  • Lepszego momentu na ślub nie mogliście wybrać, naprawdę porażka.

  • No gratulacje… ale czy to był odpowiedni moment na ślub… – to tylko niektóre wpisy, którymi antyfani uraczyli ich na Instagramie.

Rrównie wiele lub nawet więcej było komentarzy, których autorzy złożyli Rzeźniczakom najlepsze życzenia i okazali im wsparcie.

Kim jest Paulina Nowicka – żona Jakuba Rzeźniczaka?

Z okazji ślubu pary warto przyjrzeć się sylwetce Pauliny. Kim jest zyskująca popularność influencerka? Piękność ma 29-30 lat i pochodzi z Międzyrzecza. W 2016 roku uczestniczyła w konkursie Wielkopolska Miss. Zdobyła solidne wykształcenie. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku resocjalizacji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez długi czas pracowała jako specjalistka ds. komunikacji w Stali Rzeszów. W ubiegłym roku zakończyła współpracę z klubem.

Przyjeżdżając do Rzeszowa nie spodziewałam się, że Stal Rzeszów wniesie tak dużo do mojego życia. Rozwinęłam i nauczyłam się tu bardzo dużo przez te lata. Siłą tego Klubu są ludzie, którzy go tworzą – relacjonowała.

Kuba oficjalnie potwierdził ich związek w sierpniu 2021 roku. W grudniu tego samego roku zabrał partnerkę do Nowego Jorku. Tam wynajął helikopter, którym latali nad miastem. Prawdopodobnie to w takich okolicznościach się jej oświadczył.

Związek z Kubą mocno podbił popularność kobiety. Dziś na Instagramie śledzi ją ponad 60 tysięcy osób.

Więcej zdjęć Pauliny Nowickiej w galerii pod tekstem.


Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×