Paulina Krupińska zdaje relację z wizyty u fryzjera. Jest nowy kolor i długość. Tą zmianą zaskoczy widzów „DDTVN”

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska wiosnę zaczyna w nowej fryzurze. Gwiazda postanowiła odwiedzić salon i odświeżyć wizerunek. Jest nowy kolor i krótkie cięcie. Pokazała zdjęcia. 

Paulina Krupińska to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Była Miss Polonia od dawna już realizuje się jako prezenterka Dzień Dobry TVN i prowadzi śniadaniówkę w parze z Damianem Michałowskim. Udało im się stworzyć duet, który przyciąga widzów przed ekrany telewizorów. Od momentu, w którym zaczęła stałą pracę przed kamerami dzieli swoje życie pomiędzy stolicę, a Tatry, gdzie znajduje się dom, który stworzyła razem z ukochanym.

W 2018 roku jej mężem został Sebastian Karpiel-Bułecka. Para pobrała się po czterech latach związku. Udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Wspólnie wychowują córeczkę Antoninę i synka Jędrzeja. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjaśniła, jak udaje jej się łączyć pracę zawodową z wychowaniem dzieci.

W momencie, kiedy ja mam wydania, Sebastian rano zaprowadza dzieci do przedszkola. Ale czy ja mam wydanie, czy nie, to i tak to robi. Odbiera tak samo. Chyba, że ma zajęcia po południu albo ma koncert, to wtedy ja je odbieram. Tak to jest u nas logistycznie rozwiązane.

Paulina Krupińska w nowej fryzurze

Ku uciesze fanów Paulina z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój profil w social  mediach. Na bieżąco dodaje tam nowe relacje i zdjęcia, na których można podejrzeć, jak spędza czas, gdy nie pojawia się przed kamerami. Najwięcej poświęca go oczywiście swoim pociechom, ale nie zapomina też o tym, że na planie musi wyglądać nienagannie.

Często zatem odwiedza fryzjera i eksperymentuje z włosami. Podczas ostatniej z wizyty zdecydowała się je nieco rozjaśnić i wyciąć delikatną grzywkę. Po kilku tygodniach zmieniła zdanie co do koloru i znowu przyciemnia kosmyki. Postanowiła też podciąć i wyrównać końcówki, ale nie zrezygnowała z dłuższej grzywki. Zdjęcia  prezenterki w nowej fryzurze zobaczycie w naszej galerii.


Paulina Krupińska u fryzjera

Paulina Krupińska u fryzjera

Paulina Krupińska u fryzjera

Paulina Krupińska u fryzjera

Paulina Krupińska u fryzjera

Paulina Krupińska u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×