Andrzej Piaseczny nagle przerwał koncert. Najpierw oświadczyny, a później owacje na stojąco. Fani nie potrafili ukryć emocji

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny na Instagramie chwali się kulisami życia prywatnego. Na jego koncercie doszło do oświadczyn. Jak zareagował artysta? Zobaczcie nagranie. 

Andrzej Piaseczny to jedna z największych gwiazd muzyki pop w kraju. Zadebiutował na scenie kilka dekad temu razem z zespołem Mafia. Później zdecydował się na solową karierą. Nigdy nie mógł narzekać na brak fanów, a każda jego następna płyta cieszyła się wielkim zainteresowaniem. Kolejne piosenki artysty z miejsca stawały się wielkimi hitami. W ostatnim czasie jest o nim szczególnie głośno.

Muzyk ma za sobą spektakularne wyznanie. Po wielu latach unikania tematu potwierdził to, czego niektórzy jego fani domyślali się od dawna. Artysta wyznał, że jest gejem, a coming outu dokonał przy okazji promocji nowej płyty. Jego piosenka Miłość stała się muzycznym wyznaniem. Po raz kolejny zaskoczył fanów, gdy poinformował, że dołączy do programu Taniec z Gwiazdami. Chociaż nigdy nie przyjął zaproszenia do pojawienia się na parkiecie, to wspaniale odnalazł się w gronie jury.

Oświadczyny na koncercie Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy. Początek jesieni piosenkarz spędził na planie tanecznego show. Widzom bardzo spodobała się jego nowa rola. Znany jest on bowiem z tego, że odważnie wyraża swoje zdanie i tak też było na antenie. Kilka razy nie zdołał się ugryźć w język podczas programów na żywo. Chociaż niektórzy krytykowali jego szczerość, to znaczna większość widzów sądząc po komentarzach w sieci, jeszcze bardziej go za to polubiła.

Andrzej nie tylko pojawia się na ekranach telewizorów, to cały czas koncertuje. Jego występy za każdym razem przyciągają prawdziwe tłumy, a bilety wyprzedają się w mgnieniu oka. Nie można się dziwić, bo oprócz muzycznych doznań fani mogą liczyć także na inne atrakcje. Podczas jednego z ostatnich występów odbyły się oświadczyny. Muzyk pochwalił się nagraniem w sieci. Jeden z jego fanów na scenie w porozumieniu z Andrzejem wręczył swojej przyszłej żonie pierścionek.

Takie rzeczy tylko na koncertach Piasecznego.
Kochani nasi Marto i Andrzeju. Bądźcie szczęśliwi!

Andrzej starał się rozładować nieco napiętą atmosferę i rozbawił wszystkich do łez, ponieważ świetnie sprawił się w roli lektora tej sceny i komentował moment zaręczyn, po którym rozległy się głośne owacje. Nie ukrywał swojego wzruszenia i cieszył się razem z fanami. Koniecznie musicie zobaczyć to nagranie.


Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Andrzej Piaseczny - oświadczyny na koncercie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×