NewsyAndrzej Piaseczny nie wytrzymał. Ustawił fana do pionu: "Proszę nie przekraczać granic"

Andrzej Piaseczny nie wytrzymał. Ustawił fana do pionu: "Proszę nie przekraczać granic"

Andrzej Piaseczny nie wytrzymał. Ustawił fana do pionu (fot. KAPIF)
Andrzej Piaseczny nie wytrzymał. Ustawił fana do pionu (fot. KAPIF)

12.11.2023 11:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny jest jednym z bardziej empatycznych polskich artystów. Chętnie udziela się charytatywnie. Oprócz tego wspiera społeczność LGBT+, której jest członkiem. W 2021 roku podczas wywiadu dla Radia Zet Piasek zdecydował się na coming out.

Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – powiedział o piosence "Miłość".

Wokalista jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie czasami wchodzi w interakcje z fanami i odpowiada na nadsyłane pytania.

Andrzej Piaseczny nie wytrzymał. Ustawił fana do pionu

11 listopada Piasek zamieścił na Instagramie zapowiedź nowego utworu – "Jeszcze zanim święta". Niestety, w sekcji komentarzy nie zabrakło malkontentów.

 Nienawidzę takich tandetnych klimatów – napisał jeden z nich.

Artysta, który na ogół zachowuje zimną krew, wdał się z nim w polemikę:

Nienawiść prowadzi donikąd. Gdyby zechciał pan przyjąć moją radę, proszę sobie znaleźć coś, co pana pozytywnie zajmie. Gdzieś tam .

Jakiś czas później Andrzej dodał kolejny wpis – tym razem znacznie mocniejszy.

Drogi panie. Grzecznie informuję, że wszelkie wiadomości, w których obraża się kogokolwiek, będą z mojego profilu usuwane. Proszę nie przekraczać tych granic. Wszystko można powiedzieć spokojniej. W przypadku powtarzania się takich sytuacji profil pana zostanie zablokowany – ustawił krnąbrnego fana do pionu.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także