NewsyAndrzej Piaseczny po odejściu z TVP długo nie czekał na oferty. Właśnie odrzucił hitową propozycję

Andrzej Piaseczny po odejściu z TVP długo nie czekał na oferty. Właśnie odrzucił hitową propozycję

Piasek w Tańcu z Gwiazdami
Piasek w Tańcu z Gwiazdami
Elwira Szczepańska

14.05.2021 22:40, aktual.: 15.05.2021 09:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Andrzej Piaseczny zdobył serca publiczności show TVP The Voice Senior, w którym był trenerem podczas dwóch dotychczasowych edycji. Nie ma jednak wątpliwości, że to nie on zasiądzie w fotelu w następnej odsłonie programu.

Nie sądzę, żebym pozostał w jury »The Voice Senior«. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy - mówił w wywiadzie.

Szybko jednak pojawiły się nowe oferty. Dlaczego odrzucił propozycje udziały w Tańcu z Gwiazdami?

Andrzej Piaseczny nie pojawi się w Tańcu z Gwiazdami

Producenci show od pierwszej edycji namawiają Piaska do udziału w programie, zdając sobie sprawę, że jego obecność przyciągnęłaby przed ekrany wielu widzów. Andrzej jednak nie daje się przekonać.

Moja reakcja od wielu lat jest zawsze taka sama. Bo muszę zdradzić, że od pierwszej edycji proponowano mi udział w tym programie. Teraz już nikt do mnie nie dzwoni w tej sprawie, bo wszyscy wiedzą, co odpowiem – zdradził w rozmowie z Plejadą.

Piaseczny uważa, że uczestnicy show Polsatu nie do końca potrafią dobrze się bawić i nie traktują udziału jako przygody tak jak gwiazdy zagranicznych edycji.

Ten program jest jedną wielką zabawą, od pierwszej do ostatniej minuty. Tam nie trzeba zabijać się o wygraną, czy tracić kilogramów na nieustających ćwiczeniach, próbując dojść do perfekcji, w obawie przed tym, że Czarna Mamba zniszczy cię podczas oceniania. Prawdopodobnie jednym uczestnikom zależy bardziej na tańcu, innym – na zabawie. Ale niezależnie od tego, wszyscy się uśmiechają, czerpią z tego radość i mają świadomość, że biorą udział w programie rozrywkowym. A u nas to jest niemal jak Wyścig Pokoju (śmiech). Krew leje się strumieniami, z daleka czuć nienawistne myśli po obu stronach, gdy uczestnicy stają naprzeciw jurorów – dodał.

Piasek jest otwarty na propozycje udziału w nowych wyzwaniach, ale Taniec z Gwiazdami wyklucza.

Jestem w stanie wyobrazić sobie siebie w wielu programach rozrywkowych, w których mógłbym się dobrze bawić. Ale w takim wyścigu, jakim jest u nas Taniec z gwiazdami, nigdy nie wezmę udziału – podkreślił Piaseczny.

W Polsce wyemitowano już 24 edycje Tańca z gwiazdami - 13 na antenie TVN i 11 na Polsacie. Kolejna edycja pojawi się na antenie jesienią tego roku.

Jak myślicie, kto tym razem będzie bawił widzów?

Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny
Gala French Touch Andrzej Piasek Piaseczny
Andrzej Piaseczny w slipach w teledysku Przeczytaj mnie. Fot. Paulina Breitkopf, mat. pras.
Andrzej Piaseczny w slipach w teledysku Przeczytaj mnie. Fot. Paulina Breitkopf, mat. pras.
Andrzej Piaseczny z mamą Alicją
Andrzej Piaseczny z mamą Alicją
Andrzej Piaseczny - dom
Andrzej Piaseczny - dom
Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala
Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także