Szok! Ojciec zagranicznej gwiazdy ma raka! Uzależnił się od popularnego polskiego piwa!

Ojciec Louisa Tomlinsona ma raka wątroby

Ojciec Louisa Tomlinsona ma raka wątroby

Ojciec Louisa Tomlinsona ma raka wątroby

Los nie oszczędza Louisa Tomlinsona. W 2016 roku zmarła jego matka, która przegrała walkę z białaczką, teraz poważne problemy ze zdrowiem ma ojciec muzyka – Troy Austin walczy z rakiem wątroby. Ma za sobą operację usunięcia guza, która trwała ponad 4 godziny.

Ojciec byłego wokalisty One Direction opowiedział o swojej chorobie brytyjskim mediom. Wyznał, że był uzależniony m.in. od alkoholu, w tym od polskiego piwa Tyskie:

Ekipa była wspaniała. Lekarze i pielęgniarki byli niesamowici, naprawdę każdego dnia podnosili mnie na duchu. Miałem świetną opiekę. Czuję, że mój guz to wynik palenia papierosów i picia alkoholu. Nie mogę winić niczego innego. Każdego dnia paliłem nawet 25 papierosów i wypijałem od 6 do 8 puszek polskiego piwa Tyskie. Miałem okropną dietę. Jadłem chińszczyznę na wynos i mnóstwo frytek. Były takie dni, gdy w ogóle nie jadłem, a tylko piłem i paliłem. Piłem, by świętować i by zapijać smutki. Czegokolwiek nie przynosiło mi życie, piłem. Był też stres. Stresowałem się śmiercią mojej mamy w marcu ubiegłego roku i śmiercią mojego psa Okee pięć dni przed Bożym Narodzeniem. Żyłem z nim przez 14 lat i każdy, kto miał psa, wie, jak trudne było to przeżycie. Jestem szczęśliwy, że chorobę udało się szybko zdiagnozować – wyznał w rozmowie z „The Sun”.

Warto dodać, że Louis Tomlinson nie utrzymuje relacji z ojcem, który opuścił rodzinę, gdy 26-latek był jeszcze dzieckiem. Troy Austin ma jednak nadzieję, że jego sławny syn spotka się z nim i wybaczy mu wydarzenia z przeszłości. Na razie jednak Louis odmawia komentowania sprawy.

Elegancki Zayn Malik podbija ulice Nowego Jorku! W tej stylizacji wygląda jak z katalogu

Znamy finał skandalu z gwiazdą One Direction! Jest kara

Harry Styles odszedł z One Direction i wypuścił własną piosenkę! „David Bowie i Freddie Mercury byliby dumni!” [WIDEO]


Louis Tomlinson z synem Freddiem

Louis Tomlinson z synem Freddiem

Louis Tomlison - 2017 Teen Choice Awards

Louis Tomlison - 2017 Teen Choice Awards

Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×