Szukaj

Paparazzi przyłapali księżną Kate. Media wróżą czwartą ciążę. Będzie „quarantine baby”?

Księżna Kate będzie miała czwarte dziecko? Tabloid nie ma najmniejszych wątpliwości. Jest zdjęcie zrobione przez paparazzi. Zdradzono nawet płeć kolejnego "małego Camebridge'a". Pytanie tylko, ile prawdy jest w tych doniesieniach…
Księżna Kate w czwartej ciąży?

Księżna Kate w czwartej ciąży?

Kate i książę William będą mieli dziecko kwarantanny. Żadnych wątpliwości nie ma tabloid, który na dowód pokazuje zdjęcie księżnej z zaokrąglonym brzuszkiem zrobione przez paparazzi 1 maja. Co jeszcze zdradza artykuł?

New Idea: „Księżna Kate w czwartej ciąży”

Okładka New Idea z tego tygodnia głosi Dziecko Kate nr 4! i Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jest także informacja, że ma niesamowite zdjęcia zrobione 1 maja. Nagłówek artykułu wewnątrz brzmi: Radość dziecka Kate i Williama, Charlotte będzie miała siostrę.

Kate chce czwartego dziecka, i myślę, że ta blokada zwiększyła szanse na to – mówi informator – Zawsze uważałem, że blokada doprowadzi do wyżu demograficznego, więc nie zaskoczy mnie, jeśli Cambridge’owie dołączą do klubu.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Dowodem na czwartą ciążę Kate ma być także fakt, że księżna rozczuliła się podczas jednej z rozmów wideo.

Kate wyglądała bardzo macierzyńsko, kiedy rozmawiała przez łącze wideo z kobietą, która właśnie urodziła. Zapewne sama jest w ciąży! – mówi inny informator.

Kolejnym dowodem jest publikowane przez tabloid zdjęcie z 1 maja, które zrobili Kate paparazzi, a na którym jej ubranie w okolicach brzucha wyraźnie odstaje. Czy to ułożenie tkaniny, czy już dowód na kolejną ciążę? Pewnie wkrótce się dowiemy. Póki co nie ma żadnego oficjalnego oświadczenia z pałacu.

Przypomnijmy, że o kolejnym dziecku Kate i Williama tabloidy rozpisują się regularnie co kilka tygodni (kilka ostatnich okładek przypominamy w galerii). Niespełna pół roku temu informowały o bliźniaczej ciąży księżnej. Jakiś czas potem o euforii Williama z powodu narodzin kolejnego potomka, a wkrótce potem, że Charlotte wygadała się w szkole o tym, że będzie miała siostrę. Jak będzie tym razem?


Księżna Kate jest w 4. ciąży?

Księżna Kate jest w 4. ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×