NewsyRadosne doniesienia tabloidu: "William potwierdza czwartą ciążę Kate"

Radosne doniesienia tabloidu: "William potwierdza czwartą ciążę Kate"

William i Kate
William i Kate
Krystyna Miśkiewicz

01.07.2020 09:50, aktual.: 01.07.2020 12:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William i jego żona Kate od 9 lat tworzą bardzo zgodne małżeństwo. Para szybko stała się ulubieńcami wszystkich Brytyjczyków. Kate jako żona przyszłego króla zyskała sobie ogromną sympatię. Jest podziwiana za swoją naturalność, otwartość, oraz za wyczucie stylu. Księżna Cambridge chętnie angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje społeczne i charytatywne. Wydaje się być idealną osobą do pełnienia swojej funkcji.

Żona następcy tronu wspaniale sprawdza się też jako matka. Małżonkowie doczekali się już trójki dzieci. W grudniu 2012 roku pałac ogłosił, że Kate i William spodziewają się pierwszego dziecka. W lipcu następnego roku na świecie pojawił się książę George. Dwa lata później urodziła się księżniczka Charlotte, a w 2018 roku powitali kolejnego syna Louisa.

Czy księżna Kate spodziewa się czwartego dziecka ?

Media co jakiś czas donoszą o kolejnej już czwartej ciąży księżnej Cambridge. Magazyn New Idea w połowie maja opublikował informację o tym, że kolejne dziecko jest już w drodze a 38- latka wkrótce zostanie mamą. Na dowód opublikował zdjęcia, na których widzimy ją w obszernym płaszczu zasłaniającym brzuch. Wydają się one jednak mocno naciągnięte, ponieważ podczas Kate ostatnio odwiedziła sklep ogrodniczy i mogła pochwalić się smukłą figurą i wąską talią.

Teraz ten sam magazyn utrzymuje, że książę William potwierdza przed bliskimi ciążę swojej żony. W kolejnym newsie opublikowanym przez tabloid brak jest jednak wypowiedzi następcy tronu. Gazeta powołuje się na swoich informatorów z pałacu.

Uwielbia spędzać czas z dziećmi. To sprawiło, że zapragnął mieć kolejne. Oczywiście Kate temu przyklasnęła. Podziela jego punkt widzenia – mówi źródło tabloidu.

Księżna Kate już jakiś czas temu powiedziała jednak, że nie planuje kolejnej ciąży, a w sprawie powiększenia rodziny powiedziała już ostatnie słowo. Wobec tego doniesienia brukowca wydają się być mało wiarygodne.

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Księżna Kate jest w czwartej ciąży?
Księżna Kate - pierwsze wyjście po kwarantannie
Księżna Kate - pierwsze wyjście po kwarantannie
Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów
Księżna Kate sadzi drzewa dla hospicjów
Księżna Kate i książę William z dziećmi
Księżna Kate i książę William z dziećmi
Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki
Księżna Kate i książę William świętują Dzień Matki
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także