Szukaj

Życie Magdy Gessler stało się idealnym materiałem na scenariusz. Tego nikt się nie spodziewał. Wielka premiera już za 3 dni!

Magda Gessler na archiwalnym zdjęciu

Magda Gessler na archiwalnym zdjęciu

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w rodzimym show-biznesie. Restauratorka doczekała się scenariusza na swój temat. Jej życie to gotowy materiał na sukces. Kiedy premiera?

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową kulinariów. Gwiazda stacji TVN od ponad dziesięciu lat prowadzi program Kuchenne Rewolucje, w którym ratuje upadające biznesy. Restauratorka dokonuje licznych zmian i przewraca nie tylko knajpy, ale także życie prywatne ich właścicieli do góry nogami. Zmienia menu, wystrój oraz podejście swoich bohaterów do prowadzenia biznesu. Jej dewizą jest jedno hasło: „Ma być smacznie jak u mamy”. Tym też kieruje się w prowadzeniu swoich lokali, gdzie możemy znaleźć tradycyjne polskie specjały przygotowane z najwyższej jakości składników według jej unikalnych receptur. Gwiazda nie może narzekać na brak klientów.

Magda stała się nie tylko królową kulinariów, ale także prawdziwą ikoną telewizji. Prężnie prowadzi social media. Dzieli się z obserwatorami nie tylko kulisami swojej pracy, ale także zdradza wiele szczegółów ze swojej prywatności. Ostatnio publikuje sporo kadrów z jej maleńką wnuczką Neną. Restauratorka uwielbia spędzać z nią czas. Okazuje się, że życie gwiazdy stało się wielką inspiracją dla twórców i gotowym materiałem na scenariusz.

Magda Gessler doczekała się spektaklu

Pandemia koronawirusa spowodowała wielki kryzys nie tylko w biznesie, ale także w świecie kultury. Ze względu na wprowadzone obostrzenia kina i teatry przez wiele miesięcy świeciły pustkami. Nie odbywały się żadne premiery, a spektakle czekały na to, by mogły w końcu ujrzeć światło dzienne. Jedną z takich sztuk jest tajemniczo brzmiące M.G.

Musical będzie miał swoją premierę 19 lutego w Teatrze Polskim w Warszawie. Chociaż w opisie nie pada nazwisko Gessler, to nie trudno się domyślić, że widowisko jest inspirowane życiem restauratorki:

Spektakl inspirowany fenomenem najbardziej znanej polskiej restauratorki i osobowości telewizyjnej – czytamy na stronie Teatru Polskiego.

Reżyserii podjęła się Monika Strzępka, a muzykę do widowiska stworzył Tomasz Sierajewski. Z przedpremierowych zapowiedzi wynika naprawdę niewiele, a teatr nie chce psuć widzom niespodzianki, dlatego na stronie zamieścił tylko krótką informację:

Znana restauratorka, telewizyjna gwiazda ratująca upadające restauracje, tytułowa M.G., wyrusza w Polskę, by ratować kolejną gastronomię przed bankructwem – degustacja, frustracja, integracja i szczęśliwy finał. Mamy to! Tymczasem Paweł Demirski pisze dla niej inny scenariusz… Samochód niespodziewanie łapie gumę gdzieś pośrodku niczego, baterie w telefonach padają, słońce chyli się ku zachodowi. M.G. wraz z asystentką, szukając pomocy, trafiają drogą przez las do najbliższego miasteczka…

Tytułową rolę zagra Eliza Borkowska. To ona przez ponad dekadę występowała w warszawskim Teatrze Powszechnym. Od czterech lat jest w zespole Teatru Polskiego. Ten spektakl po raz kolejny dowodzi, że restauratorka, gospodyni programu Kuchenne Rewolucje oraz jurorka kulinarnego show MasterChef jest prawdziwym autorytetem, a jej barwne życie jest idealnym materiałem na wielki hit.


Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Magda Gessler - M.G musical inspirowany jej życiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×