Nie minął nawet miesiąc od śmierci Kory, a już szuka się jej następczyni. Głos zabrała Brodka

Monika Brodka porównana do Kory?

Śmierć Olgi Sipowicz, znanej jako Kora, wstrząsnęła cała Polską . Chociaż coraz więcej czasu mija od tego tragicznego wydarzenia, wiele osób z wiadomością tą nadal nie może się pogodzić. Zwłaszcza, że piosenkarka cieszyła się szacunkiem nie tylko fanów, ale także kolegów z branży. Obecnie szuka się jej godnego następcy. Coraz częściej Korę porównuje się do Moniki Brodki. Jak gwiazda reaguje na te słowa?

Monika Brodka, w jednym z wywiadów przyznała, że śmierć Kory była dla niej przygnębiająca. Zwłaszcza, że młoda wokalistka podziwiała legendę polskiej muzyki i była jej fanką. Brodka to także jedna z gwiazd, która pamięć artystki uczciła wzruszającym wpisem na portalach społecznościowych. W dniu śmierci artystki napisała, że:

Straszny smutek…. Ikona, wielka artystka i niesamowita kobieta odeszła dziś rano… KORA!!!=

Straszny smutek…. Ikona, wielka artystka i niesamowita kobieta odeszła dziś rano… KORA!!!! // Very sad day. An icon, great artists and incredible woman died today… #kora

A post shared by ⚡️Brodka Official ⚡️ (@missbrodka) on

Chociaż nie znały się zbyt dobrze, Monika miała okazję przebywać w towarzystwie Kory. Brodka niemal natychmiast wychwyciła energię, którą roztaczała Kora.

Mówi się, że młoda piosenkarka bardzo przypomina Korę. Unika mainstreamu, a także ma swój własny styl, którego nie boi się pokazywać. Jak reaguje Brodka na słowa, że jest podobna do legendy?

Gdy mówi się o mnie, że przypominam Korę, to odbieram to jako komplement, ale nie wiem, czy jest w tym prawda. Owszem, wiele nas łączyło, i nie tylko to, że ja też zgoliłam głowę (śmiech). Jej niezależność była mi na pewno bardzo bliska, a także to, że zawsze była otoczona mężczyznami – była jedyną kobietą na scenie. Ja też na scenie jestem otoczona mężczyznami. Ale jednak Kora żyła w zupełnie innych czasach. Fajnie, że „Rojst” przypomni piosenki Mannamu i Kory – przyznała w rozmowie z portalem Gala.pl.

Mowa o serialu, na potrzeby którego Monika nagrała nowe wersje dawnych hitów. Wśród nich znajdą się te wykonywane przez zespół Maanam.

Odmieniona Monika Brodka wróciła na salony! Za chwilę taką fryzurę będą nosiły wszystkie gwiazdy!

Sensacyjne doniesienia tabloidu! Monika Brodka zaręczyła się z przystojnym artystą!

Co się stało z Moniką Brodką?! Nie dość, że zmieniła fryzurę, to jeszcze wygląda jak panda!


Monika Brodka w nowej fryzurze na premierze serialu Rojst

Monika Brodka w nowej fryzurze na premierze serialu Rojst

Monika Brodka na premierze serialu Rojst

Monika Brodka na premierze serialu Rojst

Monika Brodka w czarnej bluzce i plisowanej spódnicy w kolorze zgniłej zieleni

Monika Brodka w czarnej bluzce i plisowanej spódnicy w kolorze zgniłej zieleni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×