NewsyBrodka kocha metamorfozy. Ogoliła głowę, później pofarbowała się na czerwono. Teraz wygląda jeszcze inaczej

Brodka kocha metamorfozy. Ogoliła głowę, później pofarbowała się na czerwono. Teraz wygląda jeszcze inaczej

Brodka nowa fryzura
Brodka nowa fryzura

08.09.2021 12:40, aktual.: 04.10.2021 18:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

33-letnia Monika Brodka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Zadebiutowała w 2003 roku, gdy wzięła udział w trzeciej edycji programu Idol, w którym zajęła pierwsze miejsce. Od tego czasu wydała pięć albumów studyjnych, jeden koncertowy i trzy minialbumy.

Brodka zajmuje się też reżyserowaniem klipów innych wokalistów. Jednym z jej dzieł jest wideo do piosenki Annuszka w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego. Obraz miał swoją premierę w lipcu ubiegłego roku i dotychczas został wyświetlony przez internautów ponad 5 milionów razy.

Gwiazda współpracowała już zresztą z Zalewskim przy innych okazjach. W minionych latach wykonali razem utwory takie jak Syberia oraz Elektryczny. Zalewski jest prywatnie związany z Olgą Tuszewską – menadżerką Brodki. Para ma ze sobą jedno dziecko – syna Lwa, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Brodka ma nową fryzurę. Nosi turkusowe włosy

Wspomniany już klip Annuszka został doceniony przez krytyków. Brodka zamieściła na Instagramie zdjęcie z Krzysztofem Zalewskim, który wręczył jej statuetkę Fryderyka za reżyserię klipu. Selfie skomentowała z przymrużeniem oka, nazywając kolegę z branży "kurierem":

Wczoraj z rąk kuriera Krzysztofa Zalewskiego odebrałam Fryderyka za reżyserię klipu do „Annuszki”. Dziękujemy wspólnie z Dzienis Studio za tę wyjątkową nagrodę! Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w klip! – podpisała zdjęcie wokalistka.

Uwagę internautów przykuła nowa fryzura artystki. Okazuje się, że przefarbowała ona swoje włosy. Brodkę można teraz podziwiać z turkusowymi pasemkami na głowie. Podobnemu trendowi uległa Magdalena Koleśnik, której zdjęcia znajdziecie tutaj.

To nie pierwsza tak oryginalna fryzura w jej wykonaniu – wcześniej występowała m.in. we włosach przefarbowanych na czerwono lub nawet ze zgoloną głową. Wytrawni fani z pewnością pamiętają jej wcielenia w Idolu – w jednym z odcinków miała dredy.

Która fryzura najbardziej przypadła wam do gustu? Poprzednie metamorfozy Brodki przypominamy w galerii.

 • Monika Brodka - zdjęcie z Instagrama
 • Monika Brodka
 • Monika Brodka - metamorfoza
 • Monika Brodka - 2003
 • Monika Brodka - 2004
 • Monika Brodka w czerwonych włosach. Instagram
 • Monika Brodka ma platynowe włosy
 • Monika Brodka - Instagram
 • Slider item
 • Monika Brodka zapuściła włosy
 • Monika Brodka - 2003
[1/11] Monika Brodka - zdjęcie z Instagrama
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także