Off Camera 2021. Magdalena Koleśnik zaszalała z fryzurą. Tylko nieliczni odważyliby się na taki kolor włosów

Magdalena Koleśnik ma nową fryzurę

Magdalena Koleśnik ma nową fryzurę

Magdalena Koleśnik zmieniła fryzurę. Gwiazda BrzydUli na festiwalu Off Camera pokazała swój nowy image i zaskoczyła fanów. Była nie tylko bez makijażu, ale też zaprezentowała nowy kolor włosów. Pasuje jej?

BrzydUla wróciła na ekrany po 10 latach, a wraz z nią doskonale znana obsada, do której dołączyło kilka nowych gwiazd. Jedną z nich była Magdalena Koleśnik. Aktorka wcieliła się w postać asystentki Marka – Nadii Marczyk. Z pracą na planie pożegnała się tuż przed finałem pierwszej transzy drugiej części serialu.

Udział w produkcji przysporzył Magdzie spore grono fanów. Nie był to jednak jej debiut na szklanym ekranie. Zanim podjęła się pracy w BrzydUli, zagrała główną rolę w obsypanym nagrodami filmie Sweat. Za postać instruktorki fitnessu Sylwii Zając została doceniona na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wyróżnienie dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej przyznała jej nie tylko kapituła, ale także czytelnicy Onetu oraz redakcja Elle.

Koleśnik od tego czasu zagrała jeszcze kilku innych produkcjach. Na 2022 rok zaplanowana jest premiera komedii romantycznej Miłość na pierwszą stronę w reżyserii Marii Sadowskiej.

Magdalena Koleśnik zmieniła fryzurę

Magdalena dała się poznać widzom jako atrakcyjna blondynka, która najwyraźniej znudziła się swoim dotychczasowym wyglądem. Podczas tegorocznej edycji festiwalu Off Camera w Krakowie pokazała swój nowy image.

Koleśnik zmieniła fryzurę. Postanowiła przefarbować pojedyncze pasma włosów, dzięki czemu zwracała na siebie spojrzenia wszystkich uczestników, którzy zgromadzili się na konferencji promującej kinowy hit Magnusa von Horna Sweat.

Aktorka pokazała się w długich włosach, w kilku miejscach pofarbowanych na turkusowy kolor. Do tego dobrała wygodną stylizację – obcisłe spodnie oraz czarny top eksponujący brzuch i piersi.

Magdalena zrezygnowała z makijażu. Opowiadając o swojej najbardziej docenionej przez branżę roli, postawiła na naturalność. Zaprezentowała gładką cerę i udowodniła, że jest piękną kobietą nie tylko z mocno pomalowanymi oczami i ustami, ale także po zmyciu make-upu.

Podoba się wam jej nowa fryzura?


Magdalena Koleśnik przefarbowała włosy

Magdalena Koleśnik przefarbowała włosy

Magdalena Koleśnik przefarbowała włosy

Magdalena Koleśnik przefarbowała włosy

Magdalena Koleśnik w BrzydUli

Magdalena Koleśnik w BrzydUli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×