Krzysztof Zalewski jest ojcem! Zdradził płeć dziecka!

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski

Krzysztof Zalewski jest ojcem. Wokalista wyjawił, że ma syna. Informację przekazał fanom podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Wbrew pozorom w polskim show-biznesie wiele jest gwiazd, które nie lubią sprzedawać swojej prywatności. Wokaliści, aktorzy, dziennikarze – w każdej grupie znajdzie się wianuszek osób, które strzegą życia rodzinnego i miłosnego jak oka w głowie. Podczas gdy ich koledzy po fachu opowiadają o wszystkim ze szczegółami, w przypadku niektórych trudno nawet ustalić, czy faktycznie są w związku czy nie.

Mistrzynią w temacie bez wątpienia jest Agnieszka Chylińska, która od lat skutecznie trzyma media na dystans. Wygląda na to, że w środowisku rockowym to umiejętność niezwykle popularna, bo Krzysztof Zalewski również nie należy do osób skłonnych do zwierzeń. Tym większe było zaskoczenie wszystkich, gdy podczas wizyty w Dzień Dobry TVN muzyk wyznał w rozmowie z Marcinem Prokopem, że jest ojcem. Zdradził również, że ma syna. I nic poza ty,.

O muzyku, który karierę zaczynał od Idola, tak naprawdę niewiele wiadomo – przynajmniej od strony prywatnej. Zawodowo poczyna sobie naprawdę świetnie. Grał z Bordką, z Nosowską, grał z zespołem Hey, a niedawno wziął udział w nagraniach do piosenki promującej Męskie Granie. Na scenę powrócił po długiej nieobecności, a fani są tym zachwyceni.

Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu “Kurier”: Cezary Pazura, Anna Kalczyńska, Krzysztof Zalewski, Andrzej Duda

Zobacz: Gwiazdy na gali MocArty RMF Classic 2019: Kayah, Krzysztof Zalewski, Alicja Majewska

Zobacz: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz wciąż się spotykają? Prawda o ich relacji wyszła na jaw!


Krzysztof Zalewski-Brejdygant – Kurier, premiera filmu

Krzysztof Zalewski-Brejdygant – Kurier, premiera filmu

Krzysztof Zalewski – Fryderyki 2019

Krzysztof Zalewski – Fryderyki 2019

Krzysztof Zalewski – Fryderyki 2019

Krzysztof Zalewski – Fryderyki 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×