Michał Wiśniewski zgniótł Kubę Wojewódzkiego trzema słowami. Screeny zalewają sieć. Brawo!

Michał Wiśniewski, Kuba Wojewódzki

Michał Wiśniewski, Kuba Wojewódzki

Michał Wiśniewski punktuje wpis Kuby Wojewódzkiego. Wokalista krótko skomentował najnowszy post gwiazdy TVN na temat dziennikarstwa.

W czwartkowy poranek Kuba Wojewódzki na profilu na Instagramie poinformował o zakończeniu swojego programu po 15 latach emisji w TVN.

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych – napisał.

Jego słowa wywołały wielkie zamieszanie. Co sprowokowało ten wpis? Otóż dziennikarz z okazji 20-lecia talk-show, którego jest gospodarzem, został zaproszony do Dzień Dobry TVN. Tam nie żałował gorzkich słów nie tylko pod adresem śniadaniówki, ale także innych gwiazd stacji.

Wypowiedział się między innymi o Małgorzacie Rozenek, z którą od lat jest w konflikcie.

Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział na antenie.

Po tym incydencie według doniesień portalu Pudelek miał trafić natychmiast na dywanik do Edwarda Miszczaka. Echa jego słów jeszcze długo były komentowane przez kolegów ze stacji. Tymczasem wszystko okazało się jedynie zamierzoną prowokacją, a Kuba wyjaśnił to w kolejnym wpisie.

Dziennikarstwo to poszukiwanie informacji a nie bezmyślne przepisywanie ich z Instagrama. Dziennikarstwo to weryfikacja źródeł a nie bezrefleksyjne kopiuj wklej. Dziennikarstwo to zasada należytej staranności a nie tandetne odpieprzanie chałtury – stwierdził Wojewódzki na swoim profilu instagramowym w piątkowe południe.

Zwrócił się też do dziennikarzy.

Każdy narcystyczny, przerażony utratą atencji, zdesperowany celebryta używa was jak mało lotnego rzecznika prasowego. Zapewnicie im rozrywkę swoim brakiem odwagi, niezależności i krytycyzmu. Czy z takimi ideałami szliście do tego zawodu…? – spytał.

Na zakończenie skwitował:

I o tym był wczorajszy wpis.

Kuba Wojewódzki we wpisie nie oszczędził dziennikarzy i skierował ostre słowa do kolegów po fachu. Z kolei jego post i zarzuty, jakie w nim się pojawiły, postanowił podsumować Michał Wiśniewski, który odniósł się do wynurzeń gwiazdora TVN na profilu Wirtualnych Mediów, gdzie pojawił się artykuł na ten temat.

I kto to mówi… – napisał.

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że bezkompromisowo wyraża swoje zdanie, podobnie jak Wojewódzki. Doczeka się riposty?


Michał Wiśniewski wbił szpilę Kubie Wojewódzkiemu

Michał Wiśniewski wbił szpilę Kubie Wojewódzkiemu

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Komentarze

 • Gość pisze:

  I to by było na tyle

 • Gośćjowisz pisze:

  Chłopczyk-piernik. Zachowanie idioty. Próbuję być dowcipny a jest żałosny. Fryzura w stylu słynnego detektywa. Brrrr. Szkoda czasu.

  • Gość z Trójmiasta pisze:

   Faktem jest , że Wojewódzki we własnym programie zachowuje się czasami zaskakująco i miałam czasami podobne wrażenie. Widziałam wywiad z nim oraz szereg wypowiedzi poza jego programem i stwierdziłam, że jest taki na potrzeby swojego programu ma skłonności aktorskie stąd taka konwencja programu. W rzeczywistości jest człowiekiem poważnym, bardzo inteligentnym w swoich wypowiedziach w rzeczowym i trafnie oceniającym rzeczywistość. Dlatego tych co jego wypowiedzi dotyczą nie lubią go ,bo trafia w punkt

 • Gość pisze:

  Powiedział prawdę ! Można go lubić lub nie ale trafił w punkt. Rozenki, Lewandowskie, Zborowskie sprzedają swoją prywatność i może to kogoś interesuje. Mnie NIE, Chcę dnia bez zdjęć tych rodzin !!!

 • Gość iza pisze:

  Wojewódzki pajacue, a niektórzy tę tandetną chałturę oglądaj. On ma być królem TVN? ,, Król jest nagi”.

 • Ola pisze:

  Program Kuba Wojewódzki nic nie wnosi !jedynie wyśmiewanie się z innych i pajacowanie prowadzącego !ja się pytam …co to ma być?

 • Gość pisze:

  I po raz kolejny pan wojewoda udowodnił ze jest króle. Królem debili 🤦‍♂️

 • Gość pisze:

  Wojewódzki znudzony swoim pustym życiem i wymyśla jakieś historyjki byle coś tam o nim pisali pukni ty się głupi dziadu w tą pustą łepetyne

 • Vicky pisze:

  Szukałeś guza Wojewódzki to właśnie go dostałeś

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×