NewsyTak wyglądał roast Michała Wiśniewskiego. Przebił Kubę Wojewódzkiego?

Tak wyglądał roast Michała Wiśniewskiego. Przebił Kubę Wojewódzkiego?

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Karolina Stęclik

23.02.2016 15:48, aktual.: 23.02.2016 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze nie ochłonęliśmy po mocnym, kontrowersyjnym roaście Kuby Wojewódzkiego a już musimy się przygotowywać na kolejną dawkę roastowych emocji i dowcipów. Okazuje się, że swój anty-benefis miał także... Michał Wiśniewski! Wydarzenie odbyło się 11 stycznia w Teatrze Muzycznym Roma.

Wśród roastujących nie mogło zabraknąć słynnych stand-uperów: Patryka Czebańczuka,  Macieja Adamczyka, Sebastiana Rejenta i Bartka Zalewskiego. Na robienie żartów z muzyka skusili się także Kajetan Kajetanowicz i Norbi.

Na jakim poziomie były dowcipy? Dorównują tym, które usłyszeliśmy w przypadku Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że roast Michała Wiśniewskiego był równie ostry. Nie mogło zabraknąć między innymi uszczypliwości rzucanych w stronę zespołu Ich Troje.

Ich Troje - super grupa! Skład niezmienny: Wiśniewski, typiara, którą ru**a i ten trzeci co się patrzy.

Na swoim Facebooku Michał wyjaśnił, dlaczego zdecydował się wziąć w tym udział:

Na pytanie dlaczego w ogóle zgodziłem się wziąć w tym udział odpowiadam. Najbardziej w życiu grillowałem się sam. Na własne życzenie. Spoglądając z perspektywy ostatnich 20 lat warto do tego wszystkiego podejść z dystansem, poznać naprawdę ciekawych i inteligentnych ludzi, uśmiechnąć się do tego wszystkiego, co choć przerysowane - zgotowałem sobie we własnej osobie. Może i nie wszystko jest kulturalne i nie trafi w każdy gust a i kxxxa będzie nadużywane ale o to chyba w tym wszystkim chodzi. Chłopaków serdecznie pozdrawiam i bardzo wam qwa dziękuję a reszcie na własną odpowiedzialność życzę dobrej zabawy !

Roast Michała Wiśniewskie będzie niebawem dostępny na stronie Stand Up Polska. Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także