Michał Wiśniewski najbardziej surowym krytykiem Mandaryny. Ma sporo uwag do jej nowego singla

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Piosenka Not Perfect

Michał Wiśniewski i Mandaryna. Piosenka Not Perfect

Michał Wiśniewski ocenił Not Perfect Mandaryny

Mandaryna niedawno pokazała nie tylko swojego partnera, ale także wypuściła nowy kawałek. W ciągu kilku dni istnienia na YouTube’ie piosenka zyskała ponad 100 tysięcy wyświetleń. Co o powrocie Marty Wiśniewskiej na scenę muzyczną sądzi jej były mąż Michał Wiśniewski?

Przypomnijmy, że Mandaryna i Michał pobrali się przed kamerami w 2003 roku. Cztery lata później ich drogi się rozeszły, a ich rozstanie było jednym z najgłośniejszym w tamtym czasie. Byli małżonkowie mają nadal kontakt.

Jak Michał komentuje najnowszy singiel byłej żony? W rozmowie z Plejadą przyznał, że wraz z Dominiką Tajner- Wiśniewską trzymają za nią kciuki:

Wolałbym ją rzeczywiście w repertuarze Znacie Ev’ry Night, dlatego że Mandaryna zawsze znaczyła dla mnie glamour i w tym takim offowym materiale nie do końca do mnie to dociera, ale przede wszystkim najważniejsze żeby ona się spełniała. To chyba jest taki krzyżyk na drogę pt. „Powodzenia, trzymam za Ciebie kciuki” – przyznał Wiśniewski.

Dodajmy, że najnowsza piosenka Not Perfect jest utrzymana w tanecznym, mocno elektronicznym klimacie. Klip do utworu jest jednak bardzo mroczny. W wielu scenach u boku Marty można zobaczyć znanego stylistę fryzur, a prywatnie jej przyjaciela, Kajetana Górę.

Przypomnijmy, że kariera Mandaryny zaczęła się wyśmienicie. Dwa albumy studyjne odniosły wielki sukces, a kultowy już utwór Ev’ry Night stał się przebojem dekady. Czar prysł, kiedy w 2005 roku piosenkarka podczas festiwalu w Sopocie utwór ten wykonała na żywo. Cztery lata później Wiśniewska wydała album studyjny, by w 2013 roku ogłosić koniec kariery muzycznej. Teraz postanowiła jednak wrócić do muzyki i koncertowania.

Wróżycie jej sukces?

Zachowanie Michała Wiśniewskiego na koncercie rozjuszyło fanów. Jak tłumaczy się z całej afery? [WIDEO]

Kulisy nowego związku Mandaryny. Bez partnera zginęłaby w show-biznesie

Mandaryna odpaliła turbo petardę! Wydała nowy skoczny singiel i teledysk! Czy piosenka przebije słynne „Ev’ry Night”? [WIDEO]


Mandaryna – okładka singla Not Perfect Man

Mandaryna – okładka singla Not Perfect Man

Michał Wiśniewski, Mandaryna na ślubie Kajetana Góry

Michał Wiśniewski, Mandaryna na ślubie Kajetana Góry

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska – Polsat, ramówka jesień 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×