Szukaj

Powstaje film o Melanii Trump! Zagra ją wielka gwiazda! Pierwsza Dama skacze z radości!

To najgorętsza informacja ostatnich dni. Powstanie film biograficzny o Melanii Trump! Wiemy, kto zagra główną rolę i wykreuje postać Pierwszej Damy. Zobacz, która aktorka dostąpiła tego zaszczytu.
Melania Trump

Melania Trump

To plotka tak gorąca, jak poranne bułeczki z piekarni na rogu. Amerykański magazyn Life & Style donosi, że już niebawem w Hollywood zaczną się zdjęcia do filmu biograficznego o Melanii Trump! Nie ma jeszcze pełnej obsady filmu. Nie wybrano też reżysera czy scenarzysty, ale rola Pierwszej Damy jest już obsadzona.

Jak podaje plotkarski magazyn, aktorki, które chciałyby choć na chwilę poczuć się jak żona Donalda Trumpa, muszą obejść się smakiem, ponieważ casting do roli Melanii Trump został już zakończony. W jej postać wcieli się Jennifer Garner.

Aktorka zasłynęła głównie dzięki filmom takim jak: Daredevil, Duchy moich byłych oraz serialowi Agentka o stu twarzach. Jest laureatką wielu filmowych nagród, była nominowana do nagrody Emmy, a w 2002 roku zgarnęła Złoty Glob za najlepszą rolę żeńską w serialu dramatycznym.

Hejterzy twierdzą, że ma do tego doskonałe predyspozycje, a jej życiowe doświadczenie i bagaż, który zbierała przez czas związku z Benem Affleckiem, tylko ułatwi jej wcielenie się w rolę żony prezydenta.

Jennifer Garner i Ben Affleck tworzyli bardzo burzliwy związek. Aktorka wielokrotnie była zdradzana, aż w końcu nie wytrzymała i rozstała się z nim w zeszłym roku. Złośliwcy twierdzą, że dzięki tym doświadczeniom jeszcze łatwiej będzie jej się skupić na roli Melanii Trump, która jak głoszą plotki, ma bardzo podobne doświadczenia życiowe.

 

Zobacz: Melania Trump doczekała się swojego pierwszego pomnika! Chyba wolałaby żeby ten koszmarek nigdy nie powstał! Oszpecili Pierwszą Damę gorzej niż jakąkolwiek gwiazdę

Zobacz: Melania Trump pozamiatała swoim strojem podczas kampanii reelekcyjnej Donalda Trumpa! Ona wie, jak być w centrum uwagi!

Zobacz: Melania Trump tym razem wypadła blado w swojej stylizacji przy Brigitte Macron! Pierwsza Dama Francji rozłożyła ją na łopatki 


Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Jennifer Garner - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×