NewsyMocny wywiad Melanii Trump po opuszczeniu Białego Domu! Była pierwsza dama wreszcie odpowiedziała na wszystkie kontrowersje

Mocny wywiad Melanii Trump po opuszczeniu Białego Domu! Była pierwsza dama wreszcie odpowiedziała na wszystkie kontrowersje

Melania Trump
Melania Trump
Elwira Szczepańska
16.05.2022 20:00, aktualizacja: 16.05.2022 21:54

Melania Trump przez cztery lata była pod stałą obserwacją mediów. Kiedy jej mąż, Donald Trump, wygrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych i piastował urząd głowy tego wielkiego państwa, pojawiała się u jego boku podczas służbowych spotkań. Zachwycała nienaganną prezencją i szykownymi stylizacjami, które pochodziły od topowych projektantów.

Chociaż Trump nie jest już Pierwszą Damą USA, cały czas wzbudza zainteresowanie. Właśnie zdecydowała się na pierwszy wywiad od czasu opuszczenia Białego Domu. Co powiedziała?

Melania Trump w pierwszym wywiadzie po opuszczeniu Białego Domu

Melania Trump w rozmowie z dziennikarzami telewizji Fox, wyjaśniła między innymi, dlaczego nie pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue. Poprzednie pierwsze damy: Hillary Clinton i Michelle Obama oraz aktualna Jill Biden, mają na koncie sesje dla słynnego czasopisma.

Są stronniczy, mają sympatie i antypatie. To jest tak oczywiste, a Amerykanie i inni ludzie to widzą. To była ich decyzja, a ja miałam wiele dużo ważniejszych spraw do zrobienia niż bycie na okładce "Vogue" - powiedziała.

Melania Trump często była obiektem krytyki. Zdradziła, jak radziła sobie z tym problemem, a także zarzutami, że nie nadaje się do tego, aby pełnić funkcję pierwszej damy Stanów Zjednoczonych.

Ludzie krytykują mnie bez znaczenia na to, co robię. Przywykłam do tego i idę naprzód. Jestem tu, by pomagać ludziom i to jest moja misja. Zachęcam tych ludzi, którzy mnie krytykują, do pomagania swojej społeczności. A może włączenia się w moją inicjatywę?

Żona Donalda Trumpa odniosła się również do stanu kraju pod rządami Joe Bidena.

Myślę, że to smutne widzieć to, co się dzieje, jeśli naprawdę się temu przyjrzysz. Wiele osób zmaga się z problemami i cierpi, i jeszcze to wszystko, co się dzieje na świecie. Mam nadzieję, że szybko się to zmieni - mówiła.

Zasugerowała również, że jest szansa, aby ponownie zamieszkała w Białym Domu.

Nigdy nie mów nigdy - odpowiedziała na pytanie dotyczące ewentualnego powrotu do Białego Domu.

Czyżby Donald Trump planował raz jeszcze wziąć udział w wyścigu o fotel prezydenta USA.

  • Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram
  • Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram
  • Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram
  • Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach
  • Melania Trump i Donald przyłapani na wakacjach
  • Melani Trump i Donalda Trumpa
  • Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram
[1/7] Melania Trump na spotkaniu z dziećmi i rodzinami. Fot. Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także