Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Meghan Markle upokorzona na świątecznym lunchu u królowej Elżbiety II! Doszło do incydentu!

Meghan Markle dworska etykieta


Meghan Markle obrażona na świątecznym lunchu

No tak. Meghan Markle, która niedawno przeprowadziła się do Londynu by mieszkać z ukochanym księciem Harrym, będzie musiała przyzwyczaić się do wielu niewygodnych sytuacji, takich jak ta, do której doszło podczas świątecznego lunchu u królowej Elżbiety II.

Wydarzenie co roku przyciąga całą brytyjską rodzinę królewską. Obecność Meghan wywołała sporo kontrowersji, a to za sprawą sztywnych zasad. Według królewskiego protokołu, nie-mężatki nie mogą uczestniczyć w rodzinnych spotkaniach z królową. Meghan ma to szczęście, że Elżbieta podobno bardzo ją polubiła i zdążyła przymrużyć oko na kilka reguł.

Cała rodzina królewska na świątecznym spotkaniu w Pałacu Buckingham. Meghan Markle z Harrym czy Kate z Williamem? Która para wyglądała lepiej?

Księżna Kentu Katarzyna upokorzyła Meghan Markle

Chociaż stosunek królowej do Meghan jest bardzo serdeczny, niektórzy członkowie rodziny królewskiej jak dotąd nie do końca pogodzili się z wyborem księcia Harry’ego. Podczas świątecznego lunchu doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Żona księcia Kentu, którą Brytyjczycy zwą „natrętną księżną”, to niezbyt lubiana postać na tamtejszym dworze. 

Jest nielubianą manipulantką – w ostrych słowach donosi RadarOnline.

Co takiego zrobiła księżna Kentu Katherine Worsley? Otóż postanowiła pojawić się na lunchu z broszką wpiętą w żakiet, jednak nie była to zwykłą broszka jak u naszej byłej pani premier, tylko dość „wyszukana” ozdoba:

„przedstawiająca Afrykanów w podrzędnej roli” – cytuje informatora RadarOnline.

Żona księcia Kentu jest znana w rodzinie królewskiej ze swoich rasistowskich zachowań. Serwis donosi, że w 2004 roku powiedziała do czarnoskórych gości restauracji do której wkroczyła, że „powinni wrócić do swoich kolonii”.

Nie wiadomo jak Meghan zareagowała na zachowanie księżnej, ale będzie musiała nauczyć się żyć z nią pod jednym dachem. Obie panie mieszkają w Pałacu Kensington, jednak jak twierdzi serwis – nigdy się jeszcze nie spotkały.

Czyżby z rodziną (królewską) wychodziło się najlepiej tylko na zdjęciu?

Aktualizacja: Książę Kentu Michael, mąż księżnej Katarzyny, przeprosił Meghan Markle w oficjalnym komunikacie. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Wytworna impreza w pałacu Buckingham! Byli wszyscy – Karol z Camillą, Harry z Meghan, Kate z Williamem… Co tam się działo!

Przepiękna pierwsza oficjalna sesja Meghan Markle i księcia Harry’ego! Autorem zdjęć jest fotograf polskiego pochodzenia!

Meghan Markle w dniu swojego ślubu z Harrym szykuje prawdziwą sensację! W niezwykły sposób wspomni pamięć księżnej Diany!

Czy czekasz na ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×