Oficjalne przeprosiny dla Meghan Markle z Pałacu Kensington! Przyszła księżna została znieważona podczas świątecznego spotkania!

Księżna Kentu Katarzyna przeprosiła Meghan Markle

Księżna Kentu Katarzyna przeprosiła Meghan Markle

Książę Kentu Michael przeprasza Meghan Markle

Świąteczny lunch u królowej Elżbiety II w Pałacu Buckingham upłynął pod znakiem skandalu. Na corocznym spotkaniu całej rodziny królewskiej po raz pierwszy pojawiła się narzeczona księcia Harry’ego. Dla Meghan Markle całe wydarzenie było wielkim przeżyciem. Nie dość, że została zaproszona wbrew protokołowi, który stanowczo zabrania uczestnictwa w rodzinnych wydarzeniach na brytyjskim dworze kobietom niezamężnym, to musiała stawić czoła niezbyt lubianej w brytyjskiej familii Katherine Worsley.

Meghan Markle upokorzona na świątecznym lunchu u królowej Elżbiety II! Doszło do incydentu!

Księżna Kentu od lat uchodzi za „księżną rasistkę”, która w 2004 roku zaliczyła potężny skandal, kiedy powiedziała do czarnoskórych gości restauracji do której wkroczyła, że „powinni wrócić do swoich kolonii”. Na świątecznym spotkaniu księżna Katarzyna wystąpiła w pięknej kreacji, którą ozdobiła broszką z kontrowersyjnym motywem „przedstawiającym Afrykanów w podrzędnej roli”.

Incydent odbił się szerokim echem w mediach na całym świecie. O sprawie zrobiło się głośno do tego stopnia, że mąż Katarzyny, książę Kentu Michael postanowił wystosować oficjalne przeprosiny dla Meghan, która w połowie jest Afroamerykanką:

Broszka była prezentem, który Katarzyna nosiła wiele razy wcześniej. Książę Michael czuje się zmartwiony i zakłopotany z powodu obrazy uczuć – powiedział rzecznik książęcej pary z Pałacu Kensington, a jego słowa zacytował brytyjski „The Guardian”.

Z pewnością księżna Kentu będzie miała okazję osobiście przeprosić Meghan. W końcu obie panie mieszkają w Pałacu Kensington.

Cała rodzina królewska na świątecznym spotkaniu w Pałacu Buckingham. Meghan Markle z Harrym czy Kate z Williamem? Która para wyglądała lepiej?

Ups… Meghan Markle i książę Harry skopiowali słynną sesję innej pary! Jest identyczna!

Wielka kłótnia u księcia Harry’ego i Meghan Markle! Pierwsze zgrzyty w związku


Księżna Kentu Katarzyna - świąteczne spotkanie u królowej

Księżna Kentu Katarzyna - świąteczne spotkanie u królowej

Meghan Markle - świąteczne spotkanie u królowej

Meghan Markle - świąteczne spotkanie u królowej

Książę Haryy i Meghan Markle - Świąteczne spotkanie u królowej

Książę Haryy i Meghan Markle - Świąteczne spotkanie u królowej

Komentarze

  • Meva pisze:

    Przecież to nie jest księżna Kentu Katharine, tylko księżniczka z Kentu Marie Christine. To ona jest ja zdjęciu i ona nosiła tę broszę. Kurde no… Weryfikujcie informacje, bo to obciach. Ludzie to czytają i w to wierzą….

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×