Powstaje reality show z Meghan i Harrym! Wypłynęły szczegóły. W tle gigantyczne pieniądze

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle swoim krokiem zaskoczą nie tylko rodzinę królewską, ale też fanów. Zdecydowali się na współpracę, która może przynieść im miliony. To będzie hit!

Meghan Markle i książę Harry ponad dwa lata temu zdecydowali się na wyjazd z Londynu. Wnuk królowej Elżbiety II  i jego żona postanowili zrezygnować ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, ale w związku z tym zostali pozbawieni też należnych im przywilejów wynikających z bycia wysokimi rangą członkami monarchii. Nawet to jednak nie zdołało zmienić ich decyzji. Sussexowie przeprowadzili się do USA i zamieszkali z dziećmi w Santa Barbara.

W oficjalnym oświadczeniu, które opublikowali, informując o swojej decyzji wyznali, że mają dosyć bycia na świeczniku i chcą wieść spokojne życie z dala od prasy i kamer. Dopiero rok po wyjeździe udzielili przełomowego wywiadu, w którym wyznali, że ich stosunki rodziną pozostawiają wiele do życzenia. Meghan spotkała się z rasizmem i miała myśli samobójcze.

Meghan Markle i książę Harry gwiazdami reality show

Sussexowie wraz z odejściem z monarchii, musieli zacząć utrzymywać się na własną rękę. Zakochani założyli firmę producencką i nawiązali współpracę z Netflixem i  Spotify. Jeszcze niedawno na platformie streamingowej miał pojawić się serial Pearl wyprodukowany przez małżonków. Jak donosi kolorowa prasa ze względu na kryzys gospodarczy nie dojdzie jednak do jego emisji. Firma podpisała jeszcze jedną umowę z parą na film dokumentalny pokazujący kulisy, stworzonych przez Harry’ego igrzysk Invictus Games.

Okazuje się, że małżonkowie postanowili pójść o krok dalej. Jak informuje portal Page Six, mają oni zaprosić kamery do swojego domu w Kalifornii i pokazać, jak wygląda ich życie od tak zwanej kuchni. Tabloid twierdzi, że powstanie reality show z udziałem zakochanych, a obecnie negocjowane są warunki i forma, w jakiej ma powstać. Podobno platforma chciałaby, aby program trafił do odbiorców jeszcze w tym roku, Sussexowie natomiast mają nalegać na premierę już w przyszłym roku.

Jeżeli ten projekt dojdzie do skutku, to zdecydowanie mogą oni liczyć na milionowe zyski. Reality show z ich udziałem może być prawdziwym hitem. Fani już wróżą im sukces na miarę słynnych Kardashianów.


Harry i Meghan Markle na Invictus Games

Harry i Meghan Markle na Invictus Games

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku

Komentarze

 • Gość pisze:

  „Z kamerą u harklesów” hahahahaha

 • Marg pisze:

  Szkoda słów, czarnoskóra „księżna” obwozi swoją białą rudą małpę po bazarze próżności i kosi kasę, poki jeszcze plebs jest skłonny płacić za tanią sensację. Kompletny upadek.

  • Gość667 pisze:

   haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • Gośćhaha pisze:

  haaaaaaaaaaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaaaaaaaaaaa

 • Gość pisze:

  Jak to było chcieli prywatności i normalnego życia zamiast tego na świeczniku 😂😂😂

  • Gość pisze:

   Prywatność polega na tym, że odsłaniasz tylko to co chcesz i kiedy chcesz. Sama stawiasz granice. Dwa lata żyją poza BRK i nie widzę, żeby latali po mediach i imprezkach. Wizerunek dzieci też chronią. .

 • Gość pisze:

  Tabloidy już wiedzą co, gdzie i kiedy.
  A wiadomo jedynie tyle, że powstanie dokument o nich, ale szczegółów NIKT nie zna.

 • Gość pisze:

  Godni następcy Kardashianow :)))

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×