Szukaj

Stare dokumenty Meghan Markle wyciekły do mediów! Sensacyjne odkrycie tabloidu

Meghan Markle dokładne wymiary wzrost waga wiek biust stopa

Co Meghan Markle miała w CV?

Meghan Markle jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Od czasu kiedy piękna Amerykanka poślubiła przystojnego księcia Harry’ego skończyła się jej prywatność – jej dotychczasowe życie uległo diametralnej zmianie. Meghan jest obecnie bardzo poważaną brytyjską księżną, zatem piszą o niej wszystkie media zagraniczne, paparazzi śledzą jej każdy krok, natomiast fani brytyjskiej rodziny królewskiej komentują jej najmniejsze gesty oraz wyszukane stylizacje.

Zanim jednak Meghan Markle stała się sławną księżną, żyła jak przeciętna Amerykanka. Była średniej klasy aktorką serialową zabiegającą wciąż o nowe role. Jako aktorka nieustannie chodziła zatem na castingi, zabierając ze sobą swoje CV. Właśnie ten interesujący dokument Meghan, wyciekł ostatnio do sieci, wzbudzając ogromną sensację. Z  życiorysu Meghan świat dowiedział się, że ukochana księcia Harry’ego uprawiała sztuki walki, jest świetna w kickboxingu, znakomicie tańczy balet, jazz oraz potrafi stepować.

CV księżnej dostało się do mediów za sprawą anonimowego internauty, tak twierdzi The Sun, który natychmiast ten ekscytujący dokument opublikował.

Z ogólnych informacji zawartych w CV dowiadujemy się, że Meghan Markle ma 170 cm wzrostu i ważyła 51 kg. Ciekawe są jednak dodatkowe umiejętności Meghan, w tej rubryce serialowa gwiazda pochwaliła się bowiem biegłą znajomością kilku języków obcych. Zatem wiadomo już, że piękna ciężarna Meghan Markle mówi biegle po hiszpańsku, francusku oraz argentyńsku.

Wiedzieliście, że Megan ma takie zdolności lingwistyczne?

Wyszły na jaw wszystkie wymiary ciężarnej Meghan Markle! Już wiadomo, czy księżna powiększyła sobie biust!

Oto choinka księżnej Kate i Meghan Markle! Efekt powala!

Ciężarna Meghan Markle wścieknie się, gdy to zobaczy. Thomas Markle opublikował jej prywatne listy!


Czy Meghan Markle i książę Harry pasują do siebie?

×