NewsyKsiążę Harry zapuścił włosy. Powód? Coś ważniejszego niż fanaberia Meghan Markle

Książę Harry zapuścił włosy. Powód? Coś ważniejszego niż fanaberia Meghan Markle

Meghan Markle, książę Harry
Meghan Markle, książę Harry
Elwira Szczepańska

26.01.2021 05:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę Harry i Meghan Markle układają sobie życie za oceanem, wydaje się, że odnaleźli spokój i wszystko układa się po ich myśli. Kupili piękną posiadłość w Santa Barbara, Archie świetnie się rozwija, realizują zawodowe projekty i ruszyli ze stroną internetową swojej fundacji Archwell.

Jednak trzeba pamiętać o tym, że mimo iż opuścili Wielką Brytanię rok temu, to nadal są gorącym kąskiem dla tabloidów. Są prawdziwą kopalnią tematów. Od procesu, który Meghan toczy z tabloidem, poprzez jej rzekome pojednanie z ojcem, Thomasem Markle, strachem przed książką przyrodniej siostry, aż do konfliktu z Kate i w zasadzie wszystkimi członkami rodziny królewskiej. W tym wszystkim Harry jest przedstawiany jako ofiara wyrachowanej żony.

Książę ma być na skraju wyczerpania. Ma problemy psychiczne, które pragnie leczyć jogą, ucieka z domu i wałęsa się w nocy po kalifornijskich plażach, a do tego tęskni za domem i już powoli ma dość apodyktycznej małżonki.

Do tego wszystkiego dochodzą kłopoty finansowe pary, a także narastające napięcie z Williamem, który jest zdecydowany iść z nimi do sądu, jeśli w ich projektach dla Spotify i Netflixa narażą dobre imię rodziny.

Niedawno pojawiły się też wieści, że Meghan ma już dość wizerunku Harry'ego, który odkąd przestał nosić garnitury, niezbyt przykłada się do swoich stylizacji. Postanowiła to zmienić i już są efekty. Na przykład książę nosi długie włosy.

Dlaczego książę Harry nosi kucyka?

To, że Harry ma długie włosy, potwierdził jego sąsiad, amerykanki aktor – Rob Lowe. Nie ma wątpliwości, że książę ma nową fryzurę. Powiedział to gospodarzowi The Late Late Show Jamesowi Cordenowi. Wyznał, że w końcu zobaczył swojego sąsiada podczas przejażdżki do Montecito w Kalifornii.

To było bardzo, bardzo szybkie, ale wyglądało na to, że ma kucyka. Wydawało mi się, jako przypadkowemu obserwatorowi, że jego włosy urosły bardzo i zostały bardzo mocno ściągnięte do tyłu przez co mogę tylko założyć, że było to koński ogon.

Oczywiście od czasu tego wywiadu nie milkną głosy, że to efekt metamorfozy, jaka zafundowała mężowi Meghan. Prawda jest jednak dużo bardziej banalna. Otóż książę Harry zrezygnował z wizyt u fryzjera, żeby uniknąć niepotrzebnego ryzyka zakażenia się koronawirusem.

Zdrowie jest dla niego najważniejsze. Nie chce narażać siebie i bliskich na ewentualne zakażenie się covidem, zwłaszcza że z Meghan starają się o kolejnego potomka – twierdzi źródło "New Idea".

Do tego, jak mówi informator gazety, wnuk królowej i tak ciągle przebywa w domu, a jego praca dla fundacji, czy projekty dla Spotify i Netflixa, póki co, nie wymagają od niego nienagannego wyglądu, więc pozwolił sobie na pewien luz.

Książę William i Kate złożyli życzenia Harry'emu
Książę William i Kate złożyli życzenia Harry'emu
Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby
Joe Biden i ksiażę Harry
Joe Biden i ksiażę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także