Mateusz Damięcki ostro skrytykował luksusowy magazyn. Poszło o zdjęcie ze ślubu: „A było tak miło…”

Mateusz Damięcki, konflikt z Vivą!

Mateusz Damięcki, konflikt z Vivą!

Viva! pokazała złe zdjęcie ze ślubu Mateusza Damięckiego

Mateusz Damięcki skrytykował magazyn Viva! za zdjęcie ze ślubu. Na Instagramie gazety opublikowano fotografię z pierwszą żoną aktora, którą podpisano jako Paulina Andrzejewska. Damięcki opublikował ostre oświadczenie.

Mateusz Damięcki o wpadce ze ślubnym zdjęciem

20 stycznia Mateusz Damięcki poślubił swoją ukochaną Paulinę Andrzejewską. Para do ostatniej chwili nie mówiła publicznie o swoich ślubnych planach, do dzisiaj małżeństwo konsekwentnie nie udziela zbyt wylewnych komentarzy w tym temacie, zatem na próżno szukać w internecie jakichkolwiek zdjęć z tego szczególnego dla nich momentu. Przypomnijmy, że Mateusz i Paulina mają syna Franciszka Mateusza. Chłopiec urodził się 26 stycznia 2018 roku.

Mateusz Damięcki wziął cichy ślub! Tabloid opublikował relację z wesela aktora!

Magazyn Viva!, wraz z końcem 2018 roku, tradycyjnie przygotował zestawienie par, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy stanęły na ślubnym kobiercu. Chociaż w rankingu opublikowanym na Instagramie wyróżniono Mateusza i Paulinę, co wydaje się raczej powodem do dumy, aktor nie jest zadowolony z tego faktu, a wszystko przez wpadkę ze zdjęciem, które wykorzystano w kolażu ze zdjęciami z ceremonii. Administrator profilu dwutygodnika w portalu społecznościowym umieścił bowiem fotografię z pierwszego ślubu Damięckiego.

Przypomnijmy, że przystojny gwiazdor przez niecały rok był mężem tłumaczki Patrycji, z którą wziął ślub 25 września 2010, a w maju 2011 rozwiódł się.

Mateusz całą sytuację skomentował w dość ostry sposób:

Szanowna „redakcjo” (słowo w cudzysłowie, bo dziennikarz, który to umieścił na stronie jest dla mnie tym samym co kozia dupa trąbą, a gdyby ktoś pytał tym samym mianem zatytułuję jego zwierzchnika i tak dalej, aż do samej góry drabinki) magazynu Viva!. Chciałbym poinformować szanownych państwa, że prawie robi dość dużą różnicę. A mianowicie: prawie udało wam się w swoim materiale umieścić poprawne zdjęcie i przyporządkować je do faktycznych wydarzenia mijającego roku. Tak, rzeczywiście wziąłem 11 miesięcy temu ślub. Ale nie z kobietą, którą w moim towarzystwie widać na zdjęciu stanowiącym element tego przeuroczego kolażu. Czy naprawdę wydaje się państwu, że to nie ma znaczenia? Że to wszystko jedno? Że tylko dlatego, iż jak niektóre osoby publiczne nie zaprosiłem waszego fotografa na uroczystość, to możecie wrzucić sobie do materiału zdjęcie z poprzedniego ślubu Damięckiego? Czy nie ma dla was znaczenia różnica między imionami: Paulina i Patrycja, uczuciami szczęścia i nieszczęścia , słowami: miłość i pomyłka, radość i niewypał, słońce i deszcz?

Damięcki swój pełen rozczarowania i żalu wpis zakończył informacją skierowaną do redakcji Vivy!. Aktor zapewnia, że nie weźmie już udziału w projektach realizowanych przez pismo o życiu gwiazd, które ma opinię luksusowego:

Informuję, że zauważone przeze mnie „niedopatrzenie” znacznie obniża wasze szanse na ponowne dobrowolne spotkanie z moją osobą i stawia znak równości między waszym tytułem a czasopismami Fakt i Superekspres, które jak wiadomo również nie przywiązują wagi do mało ważnych niuansów, a z tego względu od lat już z nimi nie współpracuję. A było tak miło… A Was kochani, nieświadomi czytelnicy i przeglądacze namawiam do uwagi i refleksji – jak widać nawet wieloletnia renoma nie gwarantuje rzetelności. Szkoda, prawda? M.

Magazyn w komentarzu pod postem Damięckiego zapewnia, że miał jak najlepsze intencje, a niewłaściwe zdjęcie umieszczone zostało omyłkowo. Przeprosił też aktora za pomyłkę i w błyskawicznym tempie poprawił swój błąd:

Zdjęcie zostało usunięte wczoraj, zaraz po publikacji. Pomyłki zdarzają się każdemu. Ważne, by się do nich przyznawać i za nie przepraszać. Pozdrawiamy!

Co o tym myślicie?

View this post on Instagram

Szanowna „redakcjo” (słowo w cudzysłowie, bo dziennikarz, który to umieścił na stronie jest dla mnie tym samym co kozia dupa trąbą, a gdyby ktoś pytał tym samym mianem zatytułuję jego zwierzchnika i tak dalej, aż do samej góry drabinki) magazynu Viva @viva_magazyn Chciałbym poinformować szanownych państwa, że prawie robi dość dużą różnicę. A mianowicie: prawie udało wam się w swoim materiale umieścić poprawne zdjęcie i przyporządkować je do faktycznych wydarzenia mijającego roku. Tak, rzeczywiście wziąłem 11 miesięcy temu ślub. Ale nie z kobietą, którą w moim towarzystwie widać na zdjęciu stanowiącym element tego przeuroczego kolażu. Czy naprawdę wydaje się państwu, że to nie ma znaczenia? Że to wszystko jedno? Że tylko dlatego, iż jak niektóre osoby publiczne nie zaprosiłem waszego fotografa na uroczystość, to możecie wrzucić sobie do materiału zdjęcie z poprzedniego ślubu Damięckiego? Czy nie ma dla was znaczenia różnica między imionami: Paulina i Patrycja, uczuciami szczęścia i nieszczęścia , słowami: miłość i pomyłka, radość i niewypał, słońce i deszcz? Informuję, że zauważone przeze mnie „niedopatrzenie” znacznie obniża wasze szanse na ponowne dobrowolne spotkanie z moją osobą i stawia znak równości między waszym tytułem a czasopismami Fakt i Superekspres, które jak wiadomo również nie przywiązują wagi do mało ważnych niuansów, a z tego względu od lat już z nimi nie współpracuję. A było tak miło… A Was kochani, nieświadomi czytelnicy i przeglądacze namawiam do uwagi i refleksji – jak widać nawet wieloletnia renoma nie gwarantuje rzetelności. Szkoda, prawda? M

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on

Mateusz Damięcki nigdy wcześniej nie zdradził tyle na temat kobiet w swoim życiu! [WIDEO]

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!

Wspaniała nowina! Mateusz Damięcki został ojcem! Jego piękna żona Paulina właśnie urodziła!


Mateusz Damięcki, zdjęcie z pierwszego ślubu – pomyłka magazynu Viva!

Mateusz Damięcki, zdjęcie z pierwszego ślubu – pomyłka magazynu Viva!

Mateusz Damięcki z żoną Pauliną Andrzejewską

Mateusz Damięcki z żoną Pauliną Andrzejewską

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska - Srebrne Jabłka 2016

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska - Srebrne Jabłka 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×