NewsyMateusz Damięcki chwali się prezentem od żony na "40-stkę" i oprowadza fanów po mieszkaniu. Jak tam przytulnie!

Mateusz Damięcki chwali się prezentem od żony na "40‑stkę" i oprowadza fanów po mieszkaniu. Jak tam przytulnie!

Mateusz Damięcki
Mateusz Damięcki
Elwira Szczepańska

28.04.2021 21:20, aktual.: 28.04.2021 23:20

Mateusz Damięcki jest bardzo zajętym aktorem. Przed pandemią regularnie pojawiał się na planach filmowych, występuje w teatrze, a także aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Oprócz tego angażuje się w akcje charytatywne – zachęca do pomocy tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Jest także szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów. Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska po raz drugi zostali rodzicami i tuż przed świętami powitali na świecie Ignacego. Ich pierwszy syn, Franciszek, urodził się prawie dwa lata temu, 20 stycznia 2018 roku. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata.

O ciąży nie informowali publicznie, więc pojawienie się maluszka było wspaniałą świąteczną niespodzianką. Tym, że jest już na świecie, pochwalił się Mateusz w święta. Udostępnił wówczas dwa zdjęcia — na jednym pozuje z ukochaną, na drugim widać rączkę dziecka.

Tym razem Damięcki pochwalił się w sieci prezentem od żony. Jest zachwycony i zaprezentował go prawie jak model na wybiegu. My podglądamy jak mieszka.

Mateusz Damięcki pochwalił się prezentem od żony

Mateusz i Paulina tworzą bardzo udany związek od ponad dwóch lat. Starają się chronić swoją prywatność, czego dowodem może być ukrywany długo ślub, czasami dzielą się z internautami w mediach społecznościowych fragmentami swojego życia.

Tym razem aktor postanowił docenić prezent od żony z okazji 40. urodzin i zaprezentował podarunek internautom, nagrywając krótkie wideo. Jego ukochana idealnie trafiła w upodobania małżonka, a ten jak model z wybiegu zachwycony pokazywał torbę dla taty swoim obserwującym. Widać, że mieli przy tym niezłą zabawę.

Najmistrz prezent ever! Dziękuję My Love! – napisał.

Poczucie humoru i sposób, w jaki Mateusz zaprezentował podarunek od małżonki, docenili fani. Co prawda do 40. urodzin aktora pozostało jeszcze kilka dni, bo będzie je świętował 19 maja, ale przecież można już zacząć celebrację.

  • Catwalk naprawdę na profesjonalnym poziomie. Najlepszego.
  • Jest świetnie!
  • Jak prawdziwa modelka z wybiegu.
  • No...mucha nie siada.
  • Tap madel.
  • Mateuszu, myślę że minąłeś się z powołaniem! Byłbyś mistrzem wybiegu!

My przy okazji zajrzeliśmy do przedpokoju Mateusza i Pauliny. Na pierwszy rzut oka widać, że mieszkanie zajmuje rodzina z małymi dziećmi. Na szafce na buty znajduje się sporo niezbędnych drobiazgów. Jasne ściany, wnęka z wieszakiem na okrycia wierzchnie, duża szafa, a także lustro powodują, że wnętrze jest bardzo praktyczne. O tym, że w domu mieszkają artystyczne dusze, świadczą grafiki, których kilka zdobi pomieszczenie.

Zajrzyjcie do naszej galerii.

Obraz
Obraz
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Mateusz Damięcki pokazał prezent od żony
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także