TVP zaliczyła niezłą WPADKĘ przed otwarciem mundialu. "Nic nie słyszę"
Tuż przed ceremonią otwarcia piłkarskich mistrzostw świata 2026 w TVP Sport doszło do nieplanowanej sytuacji na antenie. W trakcie odliczania do rozpoczęcia wydarzenia jeden z komentatorów zasugerował problemy z dźwiękiem.
Jeszcze przed startem ceremonii otwarcia mundialu widzowie mogli usłyszeć rozmowę dziennikarzy w studiu TVP Sport, w której pojawiały się wątki dotyczące tegorocznego turnieju oraz wspomnienia poprzednich edycji. Dyskusja została przerwana w momencie, gdy rozpoczęło się właściwe wydarzenie.
ZOBACZ TEŻ: Shakira otworzyła Mundial 2026. Widzowie nie zostawili na niej suchej nitki: "Najgorsza w historii"
Manula Michalak wraca pamięcią do telewizyjnego fenomenu, który odmienił jej życie
TVP zaliczyło wpadkę przed otwarciem mundialu
Piłkarskie mistrzostwa świata rozpoczęły się 11 czerwca w Meksyku, a gospodarzami turnieju są trzy państwa: Meksyk, Kanada i Stany Zjednoczone. Uwagę kibiców skupiła na sobie pierwsza ceremonia otwarcia na stadionie Estadio Banorte. Widzowie oglądali muzyczne widowisko, w którym jedną z największych gwiazd była Shakira. Artystka nagrała na mundial piosenkę "Dai Dai" wspólnie z Burna Boyem.
Do nieoczekiwanej sytuacji doszło w trakcie odliczania do rozpoczęcia ceremonii. Wtedy jeden z komentatorów na antenie zasugerował, że mogą występować problemy z dźwiękiem. Stało się to w momencie przejścia z rozmowy w studiu do transmisji z wydarzenia otwierającego mundial.
Małgosiu, nic nie słyszę - usłyszała znienacka publiczność.