Szukaj

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi! Zdradził płeć i imię dziecka

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi, o czym poinformował na Instagramie. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka, a także zdradził jego płeć. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Mateusz Damięcki od lat jest związany z aktorstwem. Na swoim koncie zapisał mnóstwo ról w mniejszych i większych produkcjach, wśród których warto wymienić takie tytuły jak m.in. Kochaj i tańcz, Przedwiośnie, W rytmie serca oraz Na dobre i na złe. To właśnie one przyniosły mu spore grono wiernych fanów.

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Chociaż aktor jest aktywny zawodowo i prowadzi konto na Instagramie, przeważnie publikuje posty, w których skupia się na zawodowych aktywnościach. Zdarza się jednak, że robi wyjątek od tej reguły. Prezentuje zdjęcia, na których towarzyszy mu żona, Paulina. Tak jak niedawno, gdy pochwalił się wakacjami nad polskim morzem.

Małżonkowie wychowują synka, Franciszka, który urodził się  20 stycznia 2018 roku. Okazuje się, że chłopiec będzie miał okazję sprawdzić się w roli starszego brata. Mateusz Damięcki po raz drugi został ojcem, o czym poinformował na Instagramie. Udostępnił dwa zdjęcia — na jednym pozuje z ukochaną, na drugim widać rączkę dziecka.

Gwiazdor zdradził, że powitał na świecie syna. Razem z żoną wybrali dla niego imię Ignacy. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia świętują więc w większym gronie:

Bądźcie zdrowi. U nas wszystko do góry nogami. Ale cała rodzina już w domu. I to najważniejsze. Życzymy Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, Mateusz, Paula, Franek i Ignaś.

Internauci w komentarzach ruszyli z życzeniami dla maluszka oraz rodziców:

  • Gratulacje! Miło popatrzeć na normalną i naturalną rodzinę. Bez ubarwień, pozowania jak na okładkę, bez sztuczności. Zdrowych i Pogodnych Świąt świat, spokoju, wytchnienia.
  • Ojoj…cudowności. Wszystkiego najpiękniejszego dla Was. Cudowne wieści.
  • Gratulacje. Dobrych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Was, WSPANIAŁYCH i DOBRYCH LUDZI.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do słów fanów aktora i składa rodzicom serdeczne gratulacje. Warto wspomnieć, że Mateusz Damięcki i jego żona ukrywali informację o ciąży do momentu rozwiązania.


Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Mateusz Damięcki został ojcem po raz drugi

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×