Hejter nie miał litości dla żony Damięckiego. Wreszcie mu odpowiedziała. Tak zachowują się prawdziwe damy

Mateusz Damięcki z żoną

Internauta obraził żonę Mateusza Damięckiego, nazywając ją "nieatrakcyjną". Na odpowiedź Pauliny nie musieliśmy długo czekać. Jej słowa zacytował aktor. Co za klasa!

Mateusz Damięcki to bardzo popularny aktor znany z takich kinowych hitów jak: Przedwiośnie (2001), Jutro idziemy do kina (2007) czy Kochaj i tańcz (2009). Gra też w wielu serialach. Znamy go jako Krzysztofa Radwana, ordynatora oddziału ginekologii w serialu TVP2 Na dobre i na złe, doktora Adama Żmudę we W rytmie serca i Adama Szmita w Ultraviolet.

Swoje życie prywatne raczej ukrywa. W związku małżeńskim z Pauliną jest od dwóch lat, ale dopiero ostatnio się o tym dowiedzieliśmy. Zdarza się jednak, że aktor czasem uchyla rąbka tajemnicy i prezentuje zdjęcia z żoną na Instagramie. Tak też stało się ostatnio, gdy Damięcki pochwalił się wakacjami nad polskim morzem, które spędza z ukochaną. Fotka nie spodobała się jednej z internautek, która napisała przykry komentarz na temat Pauliny.

Masz mało atrakcyjną żonę i wygląda jakoś staro. Czy ona jest starsza od Ciebie? – pyta bez ogródek obserwująca.

Aktor nie pozostawił tego pytania bez odpowiedzi.

Musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, jeśli poświęcasz swój czas i uwagę na taki komentarz.

Żona Mateusza Damięckiego odpowiada hejterowi

Aktora wsparli followersi. Niektórzy w ostrych słowach ocenili hejterkę. Dziś Mateusz jeszcze raz odniósł się do komentarza, który dotyczył jego ukochanej. Tym razem stawił się za osobą, która napisała te nieszczęsne, pełne jadu, słowa.

Kochani. Moja żona Paulina bardzo wszystkim dziękuje za wstawiennictwo, miłe słowa, mówi, że skończyła 40 lat i dobrze jej z tym. Prosi też żeby nie „jechać” po Pani/Panu – osobie, która skomentowała Jej wygląd i wiek. Nie chce być przyczyną jakichkolwiek złych emocji.

View this post on Instagram

Kochani. Moja żona Paulina bardzo wszystkim dziękuje za wstawiennictwo, miłe słowa, mówi, że skończyła 40 lat i dobrze jej z tym. Prosi też żeby nie „jechać” po Pani/Panu – osobie, która skomentowała Jej wygląd i wiek. Nie chce być przyczyną jakichkolwiek złych emocji ???????????? Ja dodam od siebie, że moja żona nadal bardzo mi się podoba. Nie tylko jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny. A z tymi, którzy jeszcze tego nie wiedzą, podzielę się, za darmo, ważną życiową prawdą: wygląd zewnętrzny to nie wszystko ???????????? Ja na przykład na tym zdjęciu mam pryszcz na czole, ale Paula powiedziała, że póki co nie zamierza mnie rzucić ???????????? Dobrego, spokojnego, normalnego życia Wam życzę, #peaceandlove ???? I❤️U @pmandrzejewska

A post shared by Mateusz Damięcki (@mateuszdamiecki) on

Aktor dodał od siebie, że jego żona nadal bardzo mu się podoba. I nie tylko chodzi o wygląd zewnętrzny.

A z tymi, którzy jeszcze tego nie wiedzą, podzielę się, za darmo, ważną życiową prawdą: wygląd zewnętrzny to nie wszystko… Ja na przykład na tym zdjęciu mam pryszcz na czole, ale Paula powiedziała, że póki co nie zamierza mnie rzucić. Dobrego, spokojnego, normalnego życia Wam życzę – zakończył swój wpis Mateusz.

Internauci byli zachwyceni słowami aktora:

 • Super podejście i super rodzinka.

 • Sama prawda. Bądźmy po prostu sobą.

 • Kobieta jest piękna kiedy ma właściwego mężczyznę przy sobie a twoja żona promienieje

Jesteśmy za!


Mateusz Damięcki z żoną Pauliną

Mateusz Damięcki z żoną Pauliną

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niestety…..pierwsza żona była piękna…ta wygląda staro….jak ciotka

 • Gość pisze:

  Wygląda jak normalna babka. Taaaa … ludzie się już przyzwyczaili, że każdy celebryta ma u swojego boku napompowaną botoksem, sztuczną blondynę. Przecież wszystkie te „gwiazdeczki” wyglądają tak samo. I to jest smutne. A jednak kobiety są różne i, mimo różnic, piękne. Szacunek dla Damięckiego, że nie „rzucił się” na taką właśnie sztuczną i pustą lalkę, której nie umiałby rozpoznać w tłumie innych przerobionych lalek. Dla mądrego faceta liczy się również inteligencja kobiety, którą jak widać posiada jego żona.

 • Gość1234 pisze:

  Ta osoba stwierdziła tylko fakt.Nic ,aż takiego nie napisała.Faktycznie , żona pana Mateusza ma w sobie urok,ale wygląda na dużo,dużo starszą.Bardzo przepraszam,ale nie czytajac jeszcze nagłówka i tekstu ,myślałam ,że pan Mateusz jest z mamą na zdjęciu(pierwsze zdjecie w galerii).Ale przecież czy mam z powodu pomyłki kalać się…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×