Szukaj

Wyczekiwany powrót w „M jak miłość”. Widzowie zobaczą swoją ulubienicę po długiej przerwie

M jak miłość

M jak miłość

Wyczekiwany powrót w M jak miłość. Czy widzowie popularnego serialu będą mogli po raz kolejny zobaczyć swoją ulubioną gwiazdę? Co wiadomo na ten temat?

Maria Pawłowska zaskarbiła sympatię widzów wcielając się w rolę Ani, dziewczyny Marcina, którego rolę ogrywa Mikołaj Roznerski. Okazało się jednak, że Iza urodziła mu dziecko i wtedy już było jasne, że jego związek z dziennikarką nie przetrwa. Od tamtych wydarzeń minęło już sporo czasu. Marcin i Iza są szczęśliwą rodziną, a Ania zniknęła. Jednak nie na dobre, gdyż można było ją oglądać w równie popularnym serialu Przyjaciółki. O swoich planach opowiedziała, jakiś czas temu w Party:

Wystąpię w 14. sezonie Przyjaciółek, gdzie tradycyjnie moja postać bardzo namiesza. Będę opiekunką, którą Patrycja zobaczymy, czy słusznie zatrudni do opieki nad dziećmi. Nie będzie tajemnicą jeśli powiem, że ta opiekunka ma też zupełnie inne zajęcie, które wiążę się z wyzywającymi strojami i makijażem. Pracujemy od dwóch miesięcy. Sporo wiem, co się wydarzy, ale nie wiem, jak ta historia się zakończy – powiedziała w Party.pl

Maria Pawłowska: czy wraca do M jak miłość?

Maria Pawłowska o zmianach w życiu i serialowych rolach poinformowała swoich fanów na koncie w mediach społecznościowych. Dodała zdjęcie z wakacyjnego wypoczynku, wspominając również o detoksie, na jaki się zdecydowała.

Pozdrowienia z wakacji! Jak tam u Was? Kogo dopadł covid? Zrobiłam sobie pandemiowy detoks od social mediów, ale trochę już za Wami tęsknię. Zwłaszcza że zaczęłam ostatnio bardzo ciekawy wątek w @lesniczowka_tvp i jestem ciekawa Waszych reakcji… A tymczasem miłej niedzieli kochani – napisała serialowa Ania z M jak miłość.

Czy Marysię zobaczymy w M jak miłość po wakacjach? Nie jest to do końca pewne, gdyż rozstanie z Marcinem sporo kosztowało serialową Anię. Być może pojawi się tylko po to, by odebrać Izie ukochanego? Jej powrót tłumaczyłby kłótnie między małżonkami, które będą miały miejsce w nowych odcinkach po wakacjach 2020.


Maria Pawłowska

Maria Pawłowska

Maria Pawłowska w M jak miłość

Maria Pawłowska w M jak miłość

Maria Pawłowska w M jak miłość

Maria Pawłowska w M jak miłość

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×