Marcin Prokop pręży „kaloryfer” na luksusowych wakacjach. Internauta nazwał go cwaniakiem z kasą. Dziennikarz pogrążył go swoją ripostą

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop bez koszulki pręży umięśniony brzuch. Gospodarz Dzień Dobry TVN został skrytykowany za zdjęcie. Zripostował internautę tak, że poszło mu w pięty. Klasa!

Marcin Prokop to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Pracę na antenie rozpoczynał w TVP, by po kilku latach w duecie z Dorotą Wellman przenieść się z Pytania na śniadanie do Dzień Dobry TVN.

Czara goryczy przelała się, gdy usłyszałem na korytarzu, że nie poprowadzę festiwalu w Gdyni. Byłem już do tego wybrany i przygotowany, miałem uszyty garnitur, kupione bilety i nagle z rozmowy dwóch osób, którą przypadkiem usłyszałem, dowiedziałem się, że jednak zrobi to ktoś inny. Nikt nie miał nawet odwagi powiedzieć mi o tym wprost. Pomyślałem wtedy, że wszystkie plotki, które słyszałem o TVP, są prawdziwe i że nie należy tracić czasu w tym miejscu – mówił o odejściu z TVP w rozmowie z Wirtualną Polską.

Ekranową parę stanowią już od kilkunastu lat i chyba nikt nie wyobraża sobie porannego formatu bez ich udziału. Zyskali sobie ogromną sympatię widzów, co zaowocowało kolejnymi propozycjami. Dziennikarz szybko stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nazwisk stacji. Pojawił się w kolejnych hitowych programach, takich jak chociażby Mam Talent. Idealnie sprawdza się też w roli konferansjera, dlatego nie może go zabraknąć na dużych wydarzeniach organizowanych przez TVN.

Marcin Prokop bez koszulki pokazuje umięśniony brzuch

Marcin przez ostatnie lata bardzo intensywnie pracował a kolejny rok, postanowił spędzić na błogim odpoczynku. Wybrał się w cieplejsze klimaty. Skąd chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami. Pokazał jak dryfuje na żaglówce, a fani, których zgromadził na swoim facebookowym profilu całkiem sporą ilość, od razu ruszyli z komentarzami. Ich uwadze oczywiście nie umknęło to, że dziennikarz pokazał pięknie wyrzeźbione mięśnie brzucha. Internautom złożył bardzo obszerne życzenia.

Wpływając w nowy rok z podniesionym masztem, winszuję nam wszystkim, aby 2022 był lekki jak moja dzisiejsza odzież i zdrowy jak ryby, pląsające pod kilem – zaczął swój długi wpis. 

wpływając w nowy rok z podniesionym masztem, winszuję nam wszystkim, aby 2022 był lekki jak moja dzisiejsza odzież i…

Posted by Marcin Prokop on Friday, December 31, 2021

Chociaż doczekał się wielu ciepłych odpowiedzi o do swoich obserwatorów, którzy również nie poskąpili mu miłych słów, to znalazła się osoba, którą wszystko uraziło, a zwłaszcza to, w jakich pięknych okolicznościach gospodarz DDTVN przywitał Nowy Rok.

Cwaniak z oddali, z kasą, który nie musi liczyć od pierwszego do pierwszego – brzmi jeden z komentarzy.

Marcin nie pozostawił tej zaczepki bez echa. Natychmiast postanowił odpowiedzieć z taką samą kąśliwością jak jego rozmówca.

Tę kasę Ci oczywiście ukradłem. I dlatego masz w życiu pod górkę, sierotko – napisał wyraźnie poirytyowany.

Tak ostrej odpowiedzi internauta zapewne się nie spodziewał. Marcin zanany jest nie tylko z ogromnego poczucia humoru i dystansu do siebie, ale też z tego, że nie lubi owijać w bawełnę i mówi to, co myśli.


Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - gwiazdy w poniedziałkowym odcinku Dzień Dobry TVN

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Milionerzy

Dorota Wellman, Marcin Prokop - Milionerzy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×