Kolejne problemy Marceliny Zawadzkiej. Najpierw „karuzela vatowska”, a teraz to. Grozi jej kara wysokości 200 tys. zł!

Marcelina Zawadzka - kolejne problemy

Marcelina Zawadzka - kolejne problemy

Marcelina Zawadzka wpakowała się w kolejne problemy? Po aferze z karuzelą vatowską nie ociepli to jej wizerunku. Co zrobiła była gwiazda TVP?

Marcelina Zawadzka przez pięć lat prowadziła Pytanie na śniadanie. Każdy odcinek, wywoływał żywiołowe reakcje wśród oglądających. Komplementowali blondynkę i nie ukrywali sympatii dla pięknej miss. Wyrosła na prawdziwą gwiazdę Telewizji Publicznej.

Niestety od wielu miesięcy prezenterka nie pojawia się na szklanym ekranie. Powodem jest nagłośniona przez media afera, tzw. karuzela vatowska, czyli oszustwa podatkowe, z którymi jest łączone nazwisko Marceliny. Zawadzka przez pewien czas nie komentowała plotek, które pojawiały się w prasie. Gdy zaczęły one przybierać na sile, wydała oficjalne oświadczenie.

W komunikacie, który pojawił się na Instagramie, podkreślała, że świadomie nie dokonała żadnej czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Zaznaczyła, że sytuacja, o której donosi prasa, miała miejsce w 2017 roku:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Sprawa jest w toku, ale prezenterka straciła swoją pozycję w TVP. Obecnie zajmuje się głównie promowaniem produktów na portalach społecznościowych, a także swoim życiem uczuciowym.

Zobacz: Zawadzka straciła głowę dla bardzo przystojnego Niemca. Jest o krok od wielkiej rewolucji

Marcelina Zawadzka będzie miała kłopoty? Co zrobiła?

Niestety, ale jeden z produktów, który zareklamowała Zawadzka, sprawił, że modelka może wpaść w kolejne tarapaty. Kiedy Marcelina wróciła do Warszawy po urlopie z nowym ukochanym, pochwaliła się na Instagramie, że otrzymała tajemniczą paczuszkę zawierającą zaproszenie na event, który właśnie miała poprowadzić.

Przy okazji pokazano też zawartość żółtego kartonika – cały zestaw e-palacza. Nie wiadomo, czy prezenterka zdaje sobie sprawę, że reklamowanie wyrobów tytoniowych jest w Polsce nielegalne. W tym temacie wypowiedział się Maciej Pietrukiewicz – specjalizujący się we współpracy z influencerami ekspert ds. marketingu internetowego.

Mało rzeczy irytuje mnie we współpracach influencerskich tak bardzo, jak reklama wyrobów tytoniowych. Wykorzystywanie swoich zasięgów i wpływu do promowania e-papierosów jest naprawdę okropne. Mogą one być nawet bardziej szkodliwe niż te zwykłe. Reklama e-papierosów jest zabroniona i obwarowana grzywną do 200 tysięcy złotych. A już taka nieoznaczona tym bardziej. Naprawdę nie trzeba promować wszystkiego tylko dlatego, że ktoś zapłacił, a ty tego używasz. To jeszcze nie jest wystarczający powód. Oczywiście, że każdy odbiorca ma swój rozum, ale to ty decydujesz, czy ocieplasz swoim wizerunkiem jakiś gówniany/szkodliwy produkt – napisał na Instastory i pokazał screeny z instagramowego konta Zawadzkiej.

Do tego zarzucił gwieździe hipokryzję, bo podczas swojego niedawnego pobytu w Tulum nie szczędziła postów o zdrowym życiu.

Dotychczas uważaliśmy zdrowie za nieobecność choroby. Teraz nasz stan zdrowia uzależniamy od tego, w jaki sposób siła życiowa przepływa przez nasze ciało – Pietrukiewicz przytoczył jeden z wpisów Marceliny.

Zaznaczył, że pisząc o siłach życiowych przepływających przez organizm Zawadzka zapomniała wspomnieć o masach substancji z e-papierosów, które są toksyczne.

W sieci rozpętała się niezła burza, a z profilu Marceliny kontrowersyjny klip został usunięty. Czy i tym razem Zawadzka wyjdzie z kłopotów obronną ręką?


Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Marcelina Zawadzka reklamuje e-papierosy

Komentarze

  • Platon pisze:

    Ta idiotka ani urody ani rozumu nie ma jak większość tych blachar które biorą udział w konkursie miss😡

  • Gość pytania na sniadanie pisze:

    Całe szczęście że nie prowadzi już „PYTANIA NA ŚNIADANIE „. Była tak infantylna że aż denerwująca. Niestety oprócz urody potrzeba coś więcej.

  • Gość pisze:

    Taki lajf bogaci to mają źycie co wolno pani marcelinie to nie tobie smr..dzie fajny wygramy ze szwedami i zagramy dalej a zresztą wygramy cały turniej i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×