NewsyNowa prowadząca "PnŚ" powitała widzów nawiązaniem do Marceliny Zawadzkiej. Wyjątkowo niespodziewane słowa

Nowa prowadząca "PnŚ" powitała widzów nawiązaniem do Marceliny Zawadzkiej. Wyjątkowo niespodziewane słowa

Małgorzata Opczowska, Marcelina Zawadzka
Małgorzata Opczowska, Marcelina Zawadzka
Krystyna Miśkiewicz

13.10.2020 09:30, aktual.: 13.10.2020 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odejście Marceliny Zawadzkiej z Pytania na śniadanie odbiło się szerokim echem w mediach. Jedna z najbardziej wyrazistych prezenterek TVP zdecydowała się na chwilową przerwę od pracy na szklanym ekranie. Miss Polonia postanowiła poukładać sprawy prywatne po głośnych oskarżeniach o oszustwa podatkowe.

Na czas nieobecności Marceliny, u boku Tomasza Wolnego pojawiła się nowa prowadząca. Miejsce modelki zajęła Małgorzata Opczowska, którą doskonale kojarzą widzowie TVP Info. Dziennikarka swój debiut zaczęła od powitania publiczności i nawiązania do swojej poprzedniczki.

Małgorzata Opczowska o Marcelinie Zawadzkiej. Debiut w Pytaniu na śniadanie

Zanim TVP rozpoczęła emisję dzisiejszego wydania śniadaniówki, administratorzy strony programu na Facebooku zdradzili, że prowadzący opowiedzą, co słychać u Zawadzkiej. Tak też się stało. Tomasz Wolny przypomniał widzom powody zniknięcia jego dotychczasowej towarzyszki.

Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską – przyznał.

Potem wątek kontynuowała Małgorzata, która wypowiedziała niespodziewane, piękne słowa w kierunku swojej poprzedniczki. Jasno dała do zrozumienia, że do obsady Pytania na śniadanie dołączyła tylko na chwilę.

Bardzo serdecznie witam państwa, witam Tomka, witam całą ekipę. Mam nadzieję, że będziecie mnie państwo bardzo mile przyjmować w swoich domach. Wiem, jak duża to jest odpowiedzialność. Mam nadzieję, że te poranki miło nam przeminą.

Z pewnością Marcelinie zrobiło się miło, że w tak ciepłych słowach została wspomniana przez kolegów z pracy. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na jej powrót na antenę.

Małgorzata Opczowska
Małgorzata Opczowska
Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020
Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także