Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Marcela Leszczak pokazała intymne zdjęcie z Michałem Koterskim: „Zawsze robimy TO razem”

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zaręczyli się


Marcela Leszczak pokazała zdjęcia z Michałem Koterskim

Michał Koterski to bez wątpienia jeden z najbardziej charyzmatycznych młodych aktorów w Polsce. Od jakiegoś czasu możemy oglądać go w serialu Pierwsza miłość, gdzie widzowie pokochali jego postać. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno temu wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Popularny Misiek rozpoczął także inną drogę zawodową.

Zobacz: Michał Koterski rozpoczął karierę teatralną. Komentuje też aktorstwo Kuby Wojewódzkiego

O życiu prywatnym Koterskiego wciąż wiemy niewiele. Aktor rzadko udziela wywiadów i sam przyznaje, że stroni od mediów. Co innego, jeśli powiemy o jego aktywności w sieci. Michał często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Od kilku tygodni na jego Instagramie pojawiają się fotografie z piękną dziewczyną. Chodzi oczywiście o Marcelę Leszczak, która zagrała w serialu Miłość na bogato. Jej kariera rozpoczęła się jednak wcześniej, bo od udziału w programie Top Model. Para wygląda na naprawdę zakochanych, a niedawno nawet zaręczyli się. Tym razem to Marcela Leszczak postanowiła pokazać intymne zdjęcie z Michałem. Opatrzyła je takim oto komentarzem:

Oboje na kolanach ze złożonym dłońmi do Boga-modlimy się-tak jak zawsze robimy to razem (…), bo Bóg cały czas nas prowadzi i za to dziękuję każdego dnia. On, mój piękny człowiek sprawia, ze każdy dzień jest magią, ale ten był szczególnie najpiękniejszy… – czytamy na Facebooku

Życzymy szczęścia!

Zobacz: Gwiazda „Top Model” pokazała chłopaka. Jest nim znany operator filmowy!

Marcela Leszczak i Michał Koterski w kościele?

Marcela Leszczak i Michał Koterski w kościele?

Michał Koterski i Marcela Leszczak. Zdjęcia 2017

Michał Koterski i Marcela Leszczak zaręczeni. Wspólne zdjęcia 2017

Czy uważasz, że Michał Koterski i Marcela Leszczak pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×