Nie żyje teściowa Zenka Martyniuka. Danusia przekazała druzgocące wieści. Ostatnie pożegnanie wyciska łzy

Danuta i Zenek Martyniukowie

Danuta i Zenek Martyniukowie

Nie żyje matka Danuty Martyniuk. Zenek stracił teściową. Poruszający wpis na profilu małżonki króla disco-polo.

Zenek i Danuta Martyniukowie poznali się w 1987 roku podczas majówki w Grabowcu, niedaleko Bielska Podlaskiego. Muzyk spotykał się jednocześnie z dwiema dziewczynami. Aktualna żona zawładnęła jednak jego sercem. Małżonkowie pobrali się 4 lutego 1989 roku. Doczekali się jednego syna, Daniela, który przez kilka miesięcy był bohaterem kolorowej prasy.

Od dłuższego czasu nie sprowadza on jednak na siebie zainteresowania tabloidów. Skupia się na pracy, a także swojej córce, której zdjęciami raz na jakiś czas dzieli się w sieci.

Zenek i Danuta Martyniukowie są w żałobie. Nie żyje bliska im osoba

Martyniukowie mają kolejny powód do zmartwień. Nie żyje mama Danuty, pani Dominika, o czym żona króla disco-polo poinformowała w social mediach. Opublikowała zdjęcie matki, w podpisie przekazała smutne wieści:

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączałaś Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża. Spoczywaj w Pokoju.

Nasza Kochana Mamusia odeszła wczoraj.Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz.Dolaczylas Mamusi do naszego tatusia a do Swego męża.Spoczywaj w Pokoju.

Posted by Danuta Martyniuk on Thursday, May 6, 2021

Internauci składają Danucie kondolencje i dzielą się wspomnieniami związanymi ze zmarłą:

 • Trzymajcie się kochani! To bardzo smutna wiadomość.
 • Cudowną mamę miałaś. Zawsze elegancka i uśmiechnięta. Pamiętam nasze ostatnie spotkanie. Przyjmij wyrazy współczucia.
 • Wyrazy współczucia całej rodzinie, zawsze dobra, wesoła, elegancka, współczująca, nie przechodziła obok długiego człowieka obojętnie zawsze się zatrzymała, porozmawiała… Odszedł dobry człowiek.

Na co zmarła mama Danuty Martyniuk?

Jak podaje Fakt, mama Danuty, pani Dominika, kilka dni temu została skierowana do szpitala. Walczyła z COVID-19, potem miały dość inne komplikacje zdrowotne. Lekarze próbowali uratować jej życie, to im się jednak nie udało.

Zenek Martyniuk w rozmowie z tabloidem przekazał, że aktualnie są w trakcie załatwiania wszelkich formalności związanych z pogrzebem:

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie – powiedział nam Zenek.

Mama Danuty Martyniuk miała 72 lata.


183237205_261034602473621_5053705645252905758_nZenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Komentarze

 • Gość pisze:

  Są inne choroby o ludzie się leczyli ale niestety covid im pomógł umrzeć. Ja to przezylam mój tato leczył się na serce, prostatę raka nie miał nawet nieźle się czuł nie pogarszalo mu się ale niestety zachorował na covid zresztą mimo że ha się stosowałam do restrykcji to ktoś był nieodpowiedzialny i zachorowałam ha tego nie przeżyliscie to się nie wypowiadajcie nie jesteście wstanie sobie wyobrazić co czuje rodzina w takiej sytuacji. Powtarzam tato był leczony przyczyną śmierci był covid….

 • Sasza pisze:

  Czy mozna prosić o inny zestaw tematow na newsy,a nie tylko same śmierci i pogrzeby.Mam juz dość. Możemy wreszcie zacząć myslec pozytywnie…

 • Gość pisze:

  PROSZĘ znowu.! Czy Ta kobieta nie chorowala na nic. Innego TYcov .Nie ma innych chorób w Tym kraju.!!!!

 • Dzidka pisze:

  Pogrzeb państwowy rozumiem
  Salwy z armaty dzwon zygmunta i te inne duperele koniecznie

 • XD pisze:

  Jak do tego doszło nie wiem 🤪 XD

 • Gość pisze:

  A co mnie to obchodzi???? Powaliło Was do reszty????

 • Gość pisze:

  Wawel czy pogrzeb na koszt panstwa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×