NewsyCo się dzieje z synem Zenka Martyniuka? Niepokojące doniesienia z aresztu

Co się dzieje z synem Zenka Martyniuka? Niepokojące doniesienia z aresztu

Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk
Marta Borkowska
06.05.2020 09:40, aktualizacja: 06.05.2020 15:52

Daniel Martyniuk wrócił jakiś czas temu zza granicy i podobnie jak inne powracające do Polski osoby, został objęty dwutygodniową kwarantanną. Ma to związek z pandemią koronawirusa, przez którą rząd zdecydował się na wprowadzenie restrykcji. Kwarantanna miała rozpocząć się 19 kwietnia, jednak Daniel nie zamierzał siedzieć w domu i już po jakimś czasie ją złamał. Czujni policjanci przyłapali go na gorącym uczynku.

Kiedy do niego zadzwonili, usłyszeli, że nie może rozmawiać, bo bierze prysznic i oddzwoni za 15 minut – powiedział dziennikarzom Faktu nadkom. Tomasz Krupa z podlaskiej policji.

Mundurowi postanowili poczekać i po kilkunastu minutach ujrzeli Martyniuka wbiegającego w pośpiechu po schodach. Tłumaczył, że był u rodziców. Dostał mandat, którego nie przyjął. Daniel w rozmowie z Plejadą odniósł się do zdarzenia. Powiedział, że zasady są po to, by je łamać:

Ja się odnoszę do tego tak: zakazy są po to, żeby je łamać.

Daniel Martyniuk zatrzymany. Odbywa karę w areszcie.

Jak donosił Super Express, Daniel Martyniuk został zatrzymany. Doniesienia o aresztowaniu osoby, która notorycznie łamała kwarantannę, potwierdziła podlaska policja:

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który notorycznie łamał zasady kwarantanny i nie stosował się do wyroku sądu. Przebywa on w specjalnym areszcie dla osób z grupy ryzyka związanego z koronawirusem — mówi nadkom. Tomasz Krupa.

Tabloid dodał, że syn Zenka Martyniuka dostał od inspektoratu sanitarnego karę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych. Podobno pobrano mu także próbki do testów na koronawirusa. Co więcej, nie wiadomo jak długo młody Martyniuk zostanie w areszcie i czy pobyt nie zostanie przedłużony. Ta informacja łamie serce rodzicom, szczególnie matce Danucie.

Danusia nie może sobie znaleźć miejsca. Daniel, mimo że od dawna z nimi nie mieszkał, to wpadał do rodziców nawet kilka razy w tygodniu. Czasem też zostawał na noc, bo w rodzinnym domu w Grabówce wciąż ma swój pokój. Nieobecność syna źle wpływa na matkę. Bardzo martwi się o Daniela, który źle znosi areszt. On kocha wolność i ma słabą psychikę, a zamknięcie na pewno go tylko dołuje – zdradza Super Expressowi osoba z otoczenia Martyniuków.
Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk
Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką
Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie z córką
Daniel Martyniuk ma nowe konto
Daniel Martyniuk ma nowe konto
Daniel Martyniuk na Instagramie
Daniel Martyniuk na Instagramie
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także