Szukaj

Po tylu latach w końcu znamy odpowiedź. Mama Anny Lewandowskiej podzieliła się rodzinną tajemnicą

Anna Lewandowska miała dwie Komunie Święte

Anna Lewandowska obecnie żałuje sobie niczego, a swoją córeczkę i ukochanego Roberta Lewandowskiego rozpieszcza jak tylko może. Nie zawsze tak było. Gdy ojciec odszedł od jej mamy, Marii Stachurskiej, Anna i jej brat stanęli oko w oko z ubóstwem. Bywało tak, że nie starczało im na podstawowe rzeczy, a rodzina z trudem wiązała koniec z końcem. Te czasy na szczęście już za nimi, ale maj, sezon Komunii Świętych, przywołał zaskakujący sekret z dzieciństwa gwiazdy.

W rozmowie z Dobrym Tygodniem pani Maria wyjawiła, że Komunia Święta jej córki była naprawdę niezwykle skromna. Wyglądała bardzo biednie na tle innych dziewczynek, bo w domu nie przelewało się na tyle, by dało się coś na to poradzić:

Zaplotłam jej warkocz, krawcowa uszyła prostą sukienkę, a ja sama uplotłam jej wianek z żywych kwiatów – wspomina mama trenerki.

Z pomocą przybył wielki przyjaciel rodziny, ksiądz Kazimierz Orzechowski, którego możecie kojarzyć ze Złotopolskich. Specjalnie dla małej Anny przygotował drugą uroczystość komunijną w kościele w Skolimowie:

Najpierw był u nas, rano, a potem zaprosił wszystkich do Skolimowa, przygotował dla Ani całą kaplicę, a nawet klęcznik – zdradziła pani Maria.

Lewandowska przyjęła tam Komunię po raz drugi, a od zaprzyjaźnionego księdza dostała cenny prezent, który ma po dziś dzień. Orzechowski wręczył jej mały złoty krzyżyk, który otrzymał w Jerozolimie, z okazji 25-lecia kapłańskich święceń.

Takie historie naprawdę potrafią przywrócić wiarę w ludzi!

Anna Lewandowska wskoczyła w tanią sukienkę polskiej marki! Wygląda w niej jak milion dolarów!

Weronika Książkiewicz skrywa pod koszulką imponującą muskulaturę! Ma lepszy brzuch niż Anna Lewandowska!

Niewiarygodne! Anna Lewandowska pierwszy raz wypadła blado przy Robercie! Na tym gorącym zdjęciu to on jest do schrupania!


Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?

×