NewsyMama Ani Lewandowskiej przeszła metamorfozę. Ma nową fryzurę. Teraz wygląda jeszcze lepiej

Mama Ani Lewandowskiej przeszła metamorfozę. Ma nową fryzurę. Teraz wygląda jeszcze lepiej

Maria Stachurska w blond włosach
Maria Stachurska w blond włosach
Zuza Maciejewska
07.10.2020 23:50, aktualizacja: 08.10.2020 11:09

Anna Lewandowska w tym roku powitała na świecie drugą córkę, Laurę. Gdy media obiegły te szczęśliwe wiadomości, postanowiła je skomentować mama trenerki, Maria Stachurska. W rozmowie z dziennikarzami poinformowała, że drugi poród był dla żony Roberta znacznie łatwiejszy niż poprzedni:

Bardzo się martwiłam, żeby nie powtórzyła się sytuacja, jaka miała miejsce przy porodzie Klary. Tamten poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi – mówiła mama Lewandowskiej.

Nie jest tajemnicą, że Ania jest bardzo związana ze swoją mamą, która z zawodu jest kostiumografem i realizuje filmy dokumentalne. Uważa, że to dzięki niej zaszła tak daleko. W jednym z wpisów na Instagramie nie szczędziła pod adresem rodzicielki komplementów:

To ona nauczyła mnie kochać bezwarunkowo, to ona nauczyła mnie empatii, zdroworozsądkowości. To ona pokazała mi, że kiedy jest czas na łzy to trzeba je wypłakać i że szczęście najlepiej smakuje z najbliższymi. To ona pokazała mi, że w życiu nie ma tylko czerni i bieli, ale są różne odcienie szarości  – podkreślała Ania w jednym z wpisów na Instagramie.

Maria Stachurska przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Maria Stachurska, chociaż związana jest ze światem kina, debiut reżyserski ma dopiero przed sobą. Zdecydowała się stworzyć film Położna, który opowiada o życiu Stanisławy Leszczyńskiej, tytułowej położnej z Auschwitz. By jak najlepiej przestawić historię, włożyła mnóstwo pracy w gromadzenie materiałów: rozmawiała z bliskimi filmowej bohaterki, którzy pomagali jej w pracach.

Uroczysta premiera filmu odbędzie się w czwartek, 8 października. Stachurska, żeby zachęcić widzów do oglądania nowej produkcji, zorganizowała konferencję prasową, podczas której nie tylko promowała film, ale także zaskoczyła nowym wizerunkiem. Chociaż Maria do niedawna nosiła ciemne włosy i grzywkę, teraz stawia na jasny blond, który bardzo jej pasuje. Zmieniła też oprawki okularów, które świetnie współgrają z nową fryzurą.

Mama Ani Lewandowskiej wygląda zdecydowanie młodziej. Dowodem jest zdjęcie, które znajdziecie w galerii. Jak wam się podoba ta zmina?

Anna Lewandowska z mamą
Anna Lewandowska z mamą
Anna Lewandowska z mamą, Marią Stachurską
Anna Lewandowska z mamą, Marią Stachurską
Maria Stachurska odebrała nagrodę za Annę Lewandowską podczas gali Sukces pisany szminką
Maria Stachurska odebrała nagrodę za Annę Lewandowską podczas gali Sukces pisany szminką
Maria Stachurska w blond włosach
Maria Stachurska w blond włosach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także